krystyna pawłowicz_po
yt/Onettv
Anna Maria Guziewska - 17 Grudnia 2018

Prawda o odejściu Pawłowicz jest OKRUTNA! Posłanka potraktowana jak śmieć

Krystyna Pawłowicz została okrutnie potraktowana przez Jarosława Kaczyńskiego? Burza wokół kulisów odejścia kontrowersyjnej polityk nie cichnie, a ona sama nie chce zabierać jednoznacznego stanowiska w sprawie swojej decyzji. Na jej nastrój mogło mieć wpływ posiedzenie w Jachrance, a w sprawę zaangażował się jeden z polityków PiS-u.

Krystyna Pawłowicz swoje odejście motywowała postępującym czasem i troską o kariery młodych. Kontrowersyjna posłanka wie, w jaki sposób zwrócić na siebie uwagę i wielu zauważa, że próba odsunięcia jej od polityki wiążę się jedynie ze słupkami popularności partii. Na jaw wyszły kolejne fakty, a media nie przestają spekulować nad realnymi powodami odejścia.

Czemu Krystyna Pawłowicz odeszła z polityki? Jak Macierewicz miała uciszyć burzę wokół partii

O tym odejściu mówią wszyscy. Po jednym wpisie, który pojawił się na jej Twitterze wielu nie miało wątpliwości: szykuje się skandal. - Mój czas dobiegł końca. Teraz młodzi. Czas pomyśleć o życiu poza polityką. Zobaczyć miejsca rodzinne, pokurować zdrowie, posprzątać po sobie. Mam już prawie 70 lat i trzeba wszystkie swoje sprawy pozałatwiać - napisała na swoim twitterowym profilu Pawłowicz. Natychmiast zaczęto spekulować, jakie są powody odejścia kobiety. Dziennikarze "Super Expressu" przypomnieli o tym, że na dwudniowym posiedzeniu w Jachrance, podczas drugiej - niejawnej części - Jarosław Kaczyński miał się zwracać do swoich posłów z prośbą o powstrzymanie języka w mediach społecznościowych. Szczególnie zwracał się właśnie do Krystyny Pawłowicz, która jest znana z ostrego, nietuzinkowego języka, który bezpośrednio wpływa na wizerunek partii.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Słupki w dół, Pawłowicz za burtę - mówią internauci i przypominają Antoniego Macierewicza, który został usunięty z funkcji szefa Ministerstwa Obrony Narodowej po tym, jak naraził się opinii publicznej swoimi odważnymi teoriami na temat katastrofy smoleńskiej. Teraz sympatycy PiS-u zauważają, że odejście z polityki mogło być związane właśnie z próbą ratowania polskiej prawicy. W ostatnim z wywiadów, jakie udzielił Mariusz Błaszczak okazało się, że na decyzję Pawłowicz członkowie partii nie mieli wpływu. Jednocześnie zauważył, że o wszystkim dowiedzieli się po ogłoszeniu przez samą polityk swoich planów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS stoi za największą aferą po 1989 roku? Były prokurator ujawnia
  2. Kaczyński ujawnił testament i dramatyczny list pożegnalny nieżyjącej posłanki PiS
  3. Kulisy odejścia Pawłowicz wyszły na jaw! Wiadomo co powiedział Kaczyński
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie najlepszego?
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Czy potrafisz się zachować?
 
Kaczynski_JaroslawDlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiSCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News