Bez nazwy-1
screen/youtube/20m2
Patryk Korzec - 30 Listopada 2018

Zrezygnowany Owsiak przegrał. Nie będzie już niczego udowadniał

Krystyna Pawłowicz z pewnością nie jest osobą wyrozumiałą i pobłażliwą, która uwagi na swój temat traktuje z uśmiechem na ustach. Obrażając ją, trzeba liczyć się z konsekwencjami i takie właśnie po raz kolejny spotkały Jurka Owsiaka. Mężczyzna zrezygnował już z walki i ogłosił, że niczego nie zamierza udowadniać.

Krystyna Pawłowicz jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci na polskiej scenie politycznej. Kobieta uwielbia doprowadzać do konfliktów i kłócić się z innymi politykami, choć większość nauczyła się już, że nie warto z nią zadzierać, bo źle się na tym wyjdzie. Od jakiegoś czasu polityk trwa w otwartym konflikcie z prezesem Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Jerzym Owsiakiem. Dopiero co mężczyzna został winnym obrażania jej na scenie podczas organizowanego przez siebie Pol'And'Rock Festival, a już przegrał kolejną sprawę. Tym razem jednak dziennikarz postanowił zrezygnować i niczego więcej nie udowadniać.

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny pozwała Jerzego Owsiaka

Podczas najnowszej rozprawy Jerzy Owsiak był oskarżany o wspieranie i propagowanie przesłania strony na Facebooku o nazwie "Ruch Wyp*** Krystyny Pawłowicz w Kosmos". Robić to miał przez ogłaszanie konkursu na rozszerzenie skrótu RWKPWK oraz wypowiedź dotyczącą "stosowania przez Pawłowicz zasad z PRL-u". Prezes Fundacji WOŚP został uznany za winnego i ostatecznie musiał przeprosić za swoje działania. - Krystyna Pawłowicz wnosiła i uważała, że ja stworzyłem i stoję za akcją "Ruch Wy….a Krystyny Pawłowicz W Kosmos". Ni cholery nie miałem z tym nic wspólnego, jakkolwiek uwielbiam tego rodzaju abstrakcyjne poczucie humoru. Sąd uznał jednak, że tym samym propaguję pierwotną poetykę. Więc jestem winny i mam przez 48 godzin na naszym portalu Kręciołatv Krystynę Pawłowicz przepraszać - możemy przeczytać na profilu mężczyzny. Jak zwykle zareagował on wyjątkowo emocjonalnie i zwrócił uwagę na niesamowity zbieg okoliczności: obie jego sprawy prowadzone były przez tego samego sędziego. - Powiem tak. Po pierwsze - nie jestem żadnym ministrem czy innym kolegą partyjnym powódki, a więc w żaden sposób nie mogę wpłynąć na karierę p. sędziego Krzysztofa Świderskiego, który przedziwnym zbiegiem okoliczności w odległości kilkutygodniowej zajmuje się drugą z rzędu sprawą z powództwa Krystyny Pawłowicz przeciwko mnie. Tak w pierwszej, jak i w drugiej uznał mnie winnym. Jeśli, o czym często mówili przecież politycy zapowiadający zmiany w działaniach sądów, było to losowanie, to mogę tylko radzić, Panie Sędzio, aby z tym szczęściem brał Pan udział we wszelkich grach liczbowych, loteriach i konkursach - napisał szef WOŚP.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jaruzelski i JaruzelskaWojciech Jaruzelski przychylał córce nieba! Luksusowe dzieciństwo MonikiCzytaj dalej

Owsiak zrezygnowany. Nic więcej już nie będzie udowadniał

Jerzy Owsiak nie po raz pierwszy staje przed sądem, nie jest to także jego pierwszy wyrok. Tym razem jednak mężczyzna oficjalnie oświadczył, że ma dość. - Nie mam czasu na włóczenie się po sądach i udowadnianie, że nie jestem wielbłądem. Niech Pan sobie poczyta to za zaszczyt, Panie Sędzio, że mógł Pan nas, ludzi z Fundacji, zobaczyć na żywo, posłuchać naszych emocji i zobaczyć gościa, który, mam nadzieję, w imieniu milionów Polaków próbował chamskim wypowiedziom powiedzieć stop (...) Kiedy chodzi o zdrowie i życie Polaków - stawiamy to absolutnie na pierwszym miejscu. Pierdoły odpuszczamy - oświadczył.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Dudy zniknęła z życia publicznego. Koszmarny powód
  2. Gwiazda Na wspólnej pozwała Polskę! Ma dość, przez to umierają ludzie
  3. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Minister ujawnia prywatny, brutalny sekret Kaczyńskiego. Będziecie w szoku
Elzbieta_II_Featured_1Królowa Elżbieta ma już 92 lata i wciąż zachwyca. Oto sekrety jej długowiecznościCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News