Krystyna Pawłowicz na ustach całej Europy! Takiej kompromitacji jeszcze nie było

Krystyna Pawłowicz na ustach całej Europy! Takiej kompromitacji jeszcze nie było

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny niezwykle zaskoczyła ostrą opinią, którą podzieliła się z internautami. Po Biało-Czerwonym Marszu Andrzeja Dudy oraz Marszu Niepodległości środowisk skrajnie prawicowych, posłanka skierowała zgryźliwe pytanie do znanego unijnego polityka. Bardzo szybko znalazła się więc na językach całej Europy.

Krystyna Pawłowicz znana jest z bezkompromisowej, stanowczej narracji, na przyjęcie której bardzo często się decyduje. Niewielu obywateli było więc zdziwionych, kiedy posłanka Prawa i Sprawiedliwości odniosła się za pośrednictwem portali społecznościowych do przebiegu obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Większość internautów nie spodziewała się jednak kierunku, w który polityk pokierowała swą wypowiedź.

Krystyna Pawłowicz skompromitowała się przed całą Europą? Posłanka nie przebiera w słowach

Współpracowniczka Jarosława Kaczyńskiego zwróciła się bowiem bezpośrednio do znanego deputowanego do Parlamentu Europejskiego. Wybór ten nie był bez wątpienia przypadkowy - Guy Verhofstadt jest znany opinii publicznej ze stanowczej krytyki, kierowanej w stronę polskiego rządu z ramienia Zjednoczonej Prawicy. - Verhofstadt, widziałeś? Już nie 60 tys. „faszystów i nazistów” było dziś na ulicach Warszawy, ale 250-400 tys. Polaków kochających swą Ojczyznę! - rozpoczęła w zaczepny sposób posłanka Pawłowicz. - I co nam zrobisz, Guy? Wyrzucisz nas z tej swojej Unii za to? Uzgodnij z Kierownikiem waszej szatni... - dodała w bardzo kontrowersyjny, niespodziewany sposób polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Pawłowicz dumna z Marszu Niepodległości. Polityk stanęła w obronie uczestników

W komentarzach pod wpisem Krystyny Pawłowicz na Twitterze bardzo szybko pojawiło się wiele skrajnych komentarzy internautów. Wielu wyborców sugerowało, że upokorzyła się ona przed całą Europą i pytało otwarcie, co na "imprezie organizowanej przez polskie władze" robili działacze z neofaszystowskiej "Nowej Siły".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Upilnuje pani 250-300 tys. ludzi? Przyszli zresztą na MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI, a nie na „imprezę”... Na waszych „imprezach” wolności nosiliście szubienice dla prezesa i jego brata prezydenta, a Włosi nie chcą nas zabijać... - broniła się posłanka, udostępniając także chętnie fotografię, na której widzimy ją podczas pochodu. - „Faszystka” na Biało-Czerwonym Marszu Niepodległości w Warszawie. Za mną race, nad głowami coś tam o TVN, ale nad głowami głównie o najpiękniejszych barwach biało-czerwonych, czci i chwale dla bohaterów i o narodowej polskiej dumie. Jestem dumna, że jestem Polką - napisała wyraźnie zadowolona ze swych poczynań Pawłowicz. Krystyna Pawłowicz Fot. Twitter Krystyna Pawłowicz Fot. Twitter Krystyna Pawłowicz Fot. TwitterNajlepsze newsy dnia:

  1. Beata Szydło upokorzona przez kolegów z PiS! Okrutne zdjęcie krąży w sieci
  2. Jak się ubrać do pracy w sklepie spożywczym? Praktyczne rozwiązania
  3. Najbardziej znienawidzony polski polityk uderzony KAMIENIEM w twarz. Opozycja świętowała
  4. Jak się ubrać jako gość na wesele? Oddaj szacunek Młodej Parze
  5. Oszaleli? Dziwaczne zachcianki kancelarii Dudy, na to idą nasze pieniądze
Następny artykuł