Pawłowicz znowu się kompromituje. Padły fałszywe oskarżenia

Pawłowicz znowu się kompromituje. Padły fałszywe oskarżenia Źródło: Fot. YouTube / Gazeta.pl

Krystyna Pawłowicz nie należy do grona najpokorniejszych osób na polskiej scenie politycznej. Kobieta jest w posiadaniu ogromnego temperamentu i osobowości, a te sprawiają, że posłanka bardzo często najpierw coś powie (a częściej napisze), a dopiero potem pomyśli. Tak było też w ostatnim przypadku - na jej Twitterze padły fałszywe oskarżenia.

Krystyna Pawłowicz do wszelkich spraw związanych z polityką podchodzi w sposób bardzo emocjonalny. Posłanka nie pozostawi bez komentarza żadnego ważnego głosowania, jeśli nie poszło ono po jej myśli. Nie inaczej było w przypadku programu "mama plus", które rzekomo bojkotowane było przez opozycję. Niestety, tym razem pani polityk się pomyliła, a jej konkurencja postanowiła dać jej pstryczka w nos.

Krystyna Pawłowicz atakuje opozycję. Niestety, nie miała racji

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości mocno oburzyła się tym, że nie każdy popiera pomysł emerytur dla matek. Zdaniem kobiety jest to bardzo ważny projekt, za którym stanąć powinni absolutnie wszyscy posłowie. Niestety, gdy znaleźli się tacy, którzy odważyli się wyłamać, posłanka się wściekła. Pawłowicz nie omieszkała opisać tego procederu na swoich mediach społecznościowych. Chodzić miało o posłów z partii PSL. Posłanka stwierdziła, że mężczyźni są przeciwko kobietom i żałują im emerytur. - PSL i pos KOSINIAK-KAMYSZ konsekwentnie PRZECIWKO KOBIETOM ze WSI. NiE POPARLI ustawy o emeryturze 1150 zł dla Matek kt urodziły i wychowały min. 4 dzieci i osiągnęły 60 lat,choć wielodzietność dot.głównie wsi. Wcześniej podnieśli wiek emerytal kobietom o 12 l [pisownia oryginalna] - brzmiała treść wpisu posłanki. Niestety, jak się okazało, prawa wyglądała zupełnie inaczej, niż ta, którą w swoim wpisie przedstawiła Pawłowicz. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Krystyna Pawłowicz przeprosi za swój błąd? "Nie to głosowanko"

Post posłanki nie obył się bez echa. Jej słowa trafiły do samych zainteresowanych, którzy przedstawili swoją, zupełnie inną wersją wydarzeń. Oni również poinformowali o tym na swoim medium społecznościowym. - Pani Krysieńko, nie to głosowanko. To te, na którym Pani zabrakło. Podrzucamy wyniki, co by szybciej było.

 PS. Proszę nie dziękować, skasować tłita & przeprosić na #ZnakPokoju i zapominamy - brzmiała treść wpisu opozycji. Jak się okazuje, atak Krystyny Pawłowicz był zupełnie bezzasadny. Czy posłanka przeprosi za bezpodstawne oskarżenia? Na odpowiedź pozostaje jedynie cierpliwie czekać.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. „Wzorowa” matka rzuciła się na 7-latkę, zaczęła ją odkładać pięściami. „Wyrwę ci głowę!”
  2. Julia Wróblewska musi chodzić do psychoterapeuty. Głos zabrał Zakościelny
  3. „Grzyby rozeszły się z jelit”. Najnowsze informacje o chorobie Kurdej-Szatan przerażają
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Ujawniono jak mieszka Beata Tyszkiewicz. Wbije was w ziemie
  Następny artykuł