Krystyna Pawłowicz zmasakrowała znanego dziennikarza! Nie miała skrupułów

Krystyna Pawłowicz zmasakrowała znanego dziennikarza! Nie miała skrupułów

Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej kontrowersyjnych posłanek. Znana jest przede wszystkim ze swoich prowokacyjnych i często szokujących wypowiedzi. Tym razem bez skrupułów zmasakrowała znanego dziennikarza.

Krystyna Pawłowicz postanowiła po raz kolejny podzielić się swoimi kontrowersyjnymi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości ma wielu przeciwników. Jednym z nich jest znany dziennikarz, Kamil Durczok.

Kłótnia na Twitterze

Ostatnio Durczok skrytykował posłankę za wypowiedź na temat polskich przedsiębiorców. Jak wynika z Twitta, Pawłowicz twierdzi, że patriotyzm gospodarczy jest ich obowiązkiem. Uważa też, że przedsiębiorcy nie powinni zatrudniać pracowników z zagranicy, których w swojej wypowiedzi nazywa niewolnikami. Apeluje również, aby docenili pracę "polskich rąk". - Polscy Przedsiębiorcy ! Patriotyzm gospodarczy to też WASZ obowiązek ! Zatrudniajcie przede wszystkim Polaków, a nie obcych niewolników za grosze. I GODNIE Polakom płaćcie. Nie róbcie ze swej Ojczyzny własnej biznesowej kolonii. Doceńcie pracę polskich rąk... - napisała na Twitterze Pawłowicz. Mocno te słowa skrytykował Kamil Durczok, który stwierdził, że posłanka PiS nie jest odpowiednią osobą do wydawania takich opinii, gdyż nie ma o tym temacie pojęcia. Zarzucił jej także, że jej obowiązkiem jest sianie nienawiści i sławienie wielkości Kaczyńskiego. - Niech pani przestanie mówić o obowiązkach. Bo nie ma pani o nich pojęcia, zwłaszcza o tych, które mają przedsiębiorcy. Pani jedynym obowiązkiem jest obrażać inaczej myślących, kadzić prezesowi i sławić jego wielkość. Fakt, z tego wywiązuje się pani jak należy - odpowiedział Durczok.

Krystyna Pawłowicz zmasakrowała Durczoka

Wpis dziennikarza wyprowadził Pawłowicz z równowagi. W odpowiedzi posłanka dosłownie zmasakrowała Durczoka. Swój wpis rozpoczęła od pouczenia dziennikarza o tym, że nie do niego skierowany był wpis, ale do polskich przedsiębiorców. - Proszę pana, mój wpis był skierowany do polskich przedsiębiorców, a pan nim nie jest - napisała. Następnie odniosła się do niepowodzeń Durczoka w jego życiu zawodowym. - Jako upadła życiowa i medialna „gwiazda” ma pan inne, bardziej podstawowe obowiązki - szacunku dla innych, ogarnięcie swej wulgarności czy popędów.. To na początek... - dodała. Fani Pawłowicz byli zachwyceni jej ciętą ripostą. Uznali także, że to właśnie Durczok sławi wielkość polityków opozycji. - Kamil, a ty co robisz od czasu wywalenia z TVN? Obrażasz inaczej myślących, kadzisz Tuskowi i Schetynie i sławisz ich wielkość! A masz być niezależnym, bezstronnym dziennikarzem! Pani poseł jest politykiem PiS - napisał jeden z internautów.
Zobacz także:
    1. A kto mu zabroni? Duda zbuduje sobie molo za pół miliona, bo może
    2. Kwaśniewska nie mogła bardziej zaskoczyć męża. Nie mógł w to uwierzyć
    3. Polski biskup twierdzi, że Polacy są zbyt głupi. Dlatego potrzebują Kościoła
Następny artykuł