Pawłowicz o swoim największym dramacie. Żenada, że aż ręce opadają

Pawłowicz o swoim największym dramacie. Żenada, że aż ręce opadają Źródło: YouTube/Telewizja Republika

Krystyna Pawłowicz wzbudziła gigantyczne kontrowersje jednym z najnowszych wpisów na Twitterze. Posłanka PiS podzieliła się z internautami swym "dramatem", poruszając niezwykle burzliwy temat. Ostatecznie polityk po raz kolejny została więc oskarżona o nietolerancję i homofobię.

Krystyna Pawłowicz znana jest z ciętego języka oraz wyrażania mało subtelnych opinii, które często prowokują bardzo skrajne emocje. Od kiedy posłanka założyła swoje konto na Twitterze, ma jeszcze więcej szans na wszczynanie internetowych burz. 

Posłanka w ostatnim czasie coraz częściej publikuje wpisy związane ze środowiskami LGBT oraz specjalną deklaracją, którą zdecydował się podpisać prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Zgodnie z jednym z jej założeń w szkołach mają być prowadzone lekcje edukacji seksualnej, co bulwersuje między innymi Jarosława Kaczyńskiego. Negatywne opinie na ten temat często wyraża także sama Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz ponownie uderzyła w środowiska LGBT

Tym razem posłanka zdecydowała się skomentować za pośrednictwem Twittera reklamę popularnej firmy, która zajmuje się produkcją sprzętów elektronicznych. W spocie zobaczyć można nieheteroseksualną parę kobiet, które na smartfonie oglądają zdjęcia USG swojego dziecka.

Dyskusję na ten kontrowersyjny według niektórych internautów temat rozpoczął prawicowy rysownik, Cezary Krysztopa. Złośliwie zapytał bowiem o to, "skąd to dziecko się wzięło". Odpowiedzieć zdecydowała mu się właśnie Krystyna Pawłowicz.

- Ta z telefonikiem ogląda zazdrośnie cudze dziecko, ta z brzuchem dziecko, które kiedyś jej wypomni pozbawienie go ojca i dzieciństwa. Całość - jedno wielkie nieszczęście... I dramat wszystkich… - napisała posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reakcja opinii publicznej na wpis Krystyny Pawłowicz

Wpis bliskiej współpracowniczki Jarosława Kaczyńskiego szybko spotkał się ze skrajnymi opiniami. Wielu internautów zarzucało Krystynie Pawłowicz nietolerancję oraz homofobię. Niektórzy przypominali także jej wypowiedzi, w których postulowała o leczenie osób nieheteronormatywnych. Jakiś czas temu zaatakowała także między innymi Roberta Biedronia oraz Michała Piróga. Zastanawiała się w zadziwiający sposób, czy "potrafią wbić gwóźdź w ścianę" lub "zrobić 100 pompek i unieść 2 walizki".

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. „To musi być miłość”
  2. Marta Manowska się ZAKOCHAŁA! Kto zdobył serce pięknej gwiazdy TVP?
  3. Ogromny dramat Zenka Martyniuka. Wielu z nas przeżywa to samo
  4. Potężny rottweiler wystraszył się panicznie. Powód ścina z nóg
  5. Tak wyglądała Anna Przybylska, gdy była w wieku córki. Nieprawdopodobne podobieństwo
  6. Mąż porzucił żonę. Szybko pożałował, zbieramy szczęki z podłogi

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News