Pawłowicz do wdowy po Adamowiczu: "Jakie ma Pani kompetencje poza byciem żoną zamordowanego prezydenta?"

Pawłowicz do wdowy po Adamowiczu: "Jakie ma Pani kompetencje poza byciem żoną zamordowanego prezydenta?" Źródło: wikipedia/adrian_grycuk/

Krystyna Pawłowicz skierowała ostre słowa do Magdaleny Adamowicz. Prawniczka nie przebierała w słowach i posunęła się naprawdę daleko. Na reakcję Adamowicz nie trzeba było długo czekać.

Krystyna Pawłowicz postanowiła w mediach społecznościowych zwrócić się do żony zmarłego kilka miesięcy temu prezydenta Gdańska. Ze strony prawniczki padły naprawdę mocne i niestosowne słowa. Magdalena Adamowicz zareagowała niemalże od razu. 

Krystyna Pawłowicz atakuje Magdalenę Adamowicz 

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego, więc Polacy znów będą głosować. Magdalena Adamowicz postanowiła nie być jedynie osobą głosującą. Zdecydowała się kandydować z drugiego miejsca pomorskiej listy Koalicji Europejskiej. Ten fakt nie spodobał się Krystynie Pawłowicz, która postanowiła zwrócić się do wdowy. 

Posłanka wybrała idealne miejsce do poruszania tego typu kwestii. Swoje słowa skierowała do kandydatki na jednym z portali społecznościowych i nie przebierała w słowach. Pawłowicz bardzo dostanie i bezpośrednio podważyła kompetencje kobiety. Według niej nie posiada ona żadnego doświadczenia ani potrzebnej wiedzy. Dodatkowo, jej zdaniem Adamowicz nie ma najmniejszego szacunku wobec prezydenta RP. W brutalny sposób poruszyła również kwestię jej zmarłego męża.  

Adamowicz reaguje 

Magdalena Adamowicz postanowiła nie zwlekać i jak najszybciej zareagować na atak prawniczki. W subtelny, ale rzeczowy sposób odpowiedziała na zamieszczony przez Pawłowicz post informując kobietę o swoich dotychczasowych osiągnięciach.  

Opisała dokładnie, czym się zajmuje, jakie szkoły skończyła i w jakich językach potrafi się porozumieć. Bez wątpienia był to z jej strony bardzo skuteczny ruch. Na sam koniec, Adamowicz oznajmiła Pawłowicz, że ma szacunek nie tylko do prezydenta, ale również do niej.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Medialny spór 

Pawłowicz nie skomentowała jeszcze odpowiedzi Adamowicz. Być może uznała, że nie ma już nic więcej do dodania, bądź doszła do wniosku, że wywlekanie takich spraw na forum publicznym nie jest najlepszym pomysłem. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos
  4. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok 
  5. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  6. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News