Krystyna Pawłowicz jest poważnie chora. Lekarze robią, co mogą, żeby ulżyć jej cierpieniu
Bartłomiej Chudy - 31 Grudnia 2018

Krystyna Pawłowicz jest poważnie chora. Lekarze robią, co mogą, żeby ulżyć jej cierpieniu

Krystyna Pawłowicz ogłosiła niedawno przerwę od polityki. Zwłaszcza tej "podkręcanej" przez media społecznościowe. Dziś posłanka potwierdza, że jest ona wymuszona poważnym leczeniem. W najświeższym wpisie odniosła się przy okazji do polskiej polityki.

Krystyna Pawłowicz i ogłoszona przez nią w tym miesiącu "przerwa od polityki" wstrząsnęły polską sceną polityczną. Komentatorzy i politycy opozycji odebrali tę deklarację jednoznacznie - szef PiS Jarosław Kaczyński zadecydował o "schowaniu" eurosceptycznego skrzydła partii przed zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego. Podobnie wyciszony został inny z ciętych posłów, Dominik Tarczyński.

Choruje, ale znów atakuje na Twitterze. Krystyna Pawłowicz ostro o opozycji i dziennikarzach

Taki przekaz poszedł na całą Polskę. Początkowo posłanka nie odnosiła się do tych spekulacji. Głos zabrała przed świętami Bożego Narodzenia. Na Twitterze odpierała wszelkie doniesienia prasowe. - Nikt mnie nie chowa ani nie wyrzuca. "Totalni", w tym upadli dziennikarze Szułdrzyński, Czuchnowski, Grochola itp. oraz bezmocni posłowie opozycji - nie zmuszajcie mnie bym szybko wyzdrowiała - napisała 20 grudnia Pawłowicz. Dementowanie nie przyniosło jednak skutku. Pod tablicą jednej z ostrzejszych "szabli PiS" posypały się komentarze, raczej te niepochlebne. Posłanka postanowiła odnieść się do kolejnych wpisów w sprawie jej przerwy od polityki. Na sugestię jednego z użytkowników Twittera odpisała: - Źle się domyślasz. Kuruję kręgosłup, mucho - po czym dodała: - Mam dolegliwości związane z kręgosłupem, a nie z Twitterem. Jeszcze w innym wpisie wspominała, że "ma drobne problemy ze stawami". To z kolei potwierdzałoby wcześniejsze doniesienia, że nad zdrowiem Pawłowicz pracują lekarze. Mimo to w tym roku nie zakończyła się aktywność Pawłowicz. Jeszcze przed Sylwestrem ogłosiła "drugą, wymuszoną przerwę od kuracji" wstawiając na ściankę utwór teatralny Marcina Świetlickiego. Nie obyło się bez politycznego pstryczka w stronę opozycji. Nawiązanie było oczywiste - posiedzenie Sejmu z 28 grudnia i głosowanie nad ustawą, która ma powstrzymać podwyżki cen prądu w Polsce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz raczej nie martwi się o pieniądze. Imponujące zarobki politykówCzytaj dalej
- Dedykuję "totalnym" donoszącym do ich zewnętrznych mocodawców na działania Polski osłaniające Polaków po energetycznej zdradzie interesów PL przez Tuska i Kopaczową - czytamy. Jak łatwo się domyśleć, nie obyło się bez zaangażowania w dyskusję z internautami. Jak myślicie, czy terapia posłanki ma szansę powodzenia?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Taxify: Co to? Jak działa? Cennik
  2. Krystyna Pawłowicz będzie wściekła! Dostała szpilę tuż przed Bożym Narodzeniem
  3. Druzgoczący koszmar Krystyny Pawłowicz. Nie żyją jej najbliżsi, wstrząsająca relacja
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Tych memów o niej nie zapomnimyCzytaj dalej
źródło: Twitter.com
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News