Sławny polityk szokuje! Ujawnił nieznaną stronę Krystyny Pawłowicz, tego nie spodziewał się nikt
Wiadomości Pikio - 19 Grudnia 2018

Sławny polityk szokuje! Ujawnił nieznaną stronę Krystyny Pawłowicz, tego nie spodziewał się nikt

Krystyna Pawłowicz była przez lata jedną z najbarwniejszych postaci krajowej sceny politycznej. Posłanka niespodziewanie podzieliła się jednak w ostatnim czasie z wyborcami wieściami, według których planuje wkrótce całkowicie zakończyć zawodową karierę. Co ciekawe, jeden z najbardziej znanych działaczy opozycji zdecydował się w obliczu tego wyznania opowiedzieć mediom o drugiej, nieznanej twarzy parlamentarzystki.

Krystyna Pawłowicz trwa u boku Jarosława Kaczyńskiego w strukturach Prawa i Sprawiedliwości od naprawdę wielu lat. Wielu obywatelom aż trudno jest więc uwierzyć w decyzję, którą miała podjąć polityk. Niespodziewanie przekazała bowiem za pośrednictwem Twittera, że już wkrótce zrezygnuje z udziału w krajowym parlamentaryzmie.

Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki? Borys Budka komentuje

O wyrażenie swojej opinii w tej kwestii został więc poproszony przez "Super Express" Borys Budka. Działacz opozycyjny stwierdził otwarcie, iż jego zdaniem ewentualne odejście Pawłowicz z polityki nie jest wcale związane z jej prywatnymi potrzebami. - Jestem przekonany, że to pomysł ludzi z pionu zajmującego się PR. PiS przed kampanią wyborczą chowa do szafy najbardziej kontrowersyjne postaci. Prezes Kaczyński wspólnie ze swoją partią zamierzają teraz udawać Europejczyków. Kiedyś chowali Macierewicza, a teraz chowają Pawłowicz. Jeśli PiS utrzyma władzę, to jestem przekonany, że pani Krystyna wróci ze zdwojoną siłą jako sędzia TK - stwierdził stanowczo Borys Budka.

Druga twarz Krystyny Pawłowicz

Co ciekawe, polityk zdecydował się także ujawnić przed obywatelami sumiennie skrywaną stronę posłanki Pawłowicz. Jak przyznał, działaczka nie zawsze zachowuje się w kontrowersyjny, głośny sposób, z którego jest przecież obecnie znana.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
- Z mojego osobistego doświadczenia wynika, że pani poseł Pawłowicz ma dwie twarze. (...) Często, gdy już nie było kamer i emocji, pani poseł nie mówiła do mnie „Budka, zamknij się!”. Wtedy zwracała się do mnie w bardzo uprzejmy sposób i potrafiła wycałować człowieka. Do Roberta Kropiwnickiego mówiła per „Robciu”, co wzbudzało ogólną sensację - ujawnił Budka. - Nie jestem psychologiem, ale wydaje mi się, że pani Pawłowicz jest jednak nieszczęśliwą osobą i żałuję, że być może osobiste porażki przenosi na politykę. Sądzę, że w głębi serca ukrywa rzeczy, o których nie wiemy i kiedyś była bardzo porządną osobą. Być może polityka ukształtowała ją w złym kierunku - dodał także szczerze parlamentarzysta.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co Andrzej Duda zrobił dla Polski? Ogromna krytyka prezydenta
  2. Piosenki, których Polacy słuchali najchętniej w 2018 roku. Będziecie w ciężkim szoku
  3. Będą przedterminowe wybory? Szokujące doniesienia z PiS, znamy datę
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Cała Europa przerażona. Premier jednego z najważniejszych państw podał się do dymisji
ZAMIANA
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Tych memów o niej nie zapomnimyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News