Pawłowicz agresywnie, jak nigdy. "Głos na PO to propagowanie pedofilii"

Pawłowicz agresywnie, jak nigdy. "Głos na PO to propagowanie pedofilii" Źródło: commons.wikimedia/adrian_grycuk/

Krystyna Pawłowicz zdecydowała się wyrazić stanowisko w temacie najbliższych wyborów, opierając swoje słowa o kwestie pedofilii. Prawniczka już dawno nie wypowiedziała się na żaden temat w tak agresywny sposób. Internauci pospieszyli z komentarzami.

Krystyna Pawłowicz zaskoczyła wszystkich swoją ostatnią wypowiedzią. Prawniczka dosadnie wyraziła swoje zdanie, poruszając również temat pedofilii i to w bardzo agresywny sposób. Nie trzeba było długo czekać, by po jej słowach w sieci wybuchła prawdziwa burza.

Zbulwersowana Krystyna Pawłowicz zabiera głos 

W związku z wyborami, które zbliżają się wielkimi krokami, posłanka postanowiła przestrzec wszystkich przed tym, na kogo oddają głos. Zasugerowała, że zły wybór może przynieść straszliwe skutki. 

- W ostatnich 10 latach skazano 1 tys. pedofilów, w tym 27 księży. W tym 1 tys. było 400 osób homo. Więc to oni też są poważnym zagrożeniem dla dzieci. Idąc konsekwentnie dalej, walcząc z pedofilią należy, walczyć też z homoseksualizmem, który do chorej „zabawy” chce jeszcze adopcji cudzych dzieci. By zwalczać pedofilię, musimy walczyć też z ostentacyjnym molestowaniem publicznej przestrzeni przez coraz bardziej zuchwałych homoseksualistów. Co drugi skazany pedofil jest homoseksualistą. Dość publicznego propagowania tej choroby... - ostrzega Pawłowicz. 

Zaskakujący apel do wyborców 

 - Apeluję do środowisk homo itp.: Robercie Biedroń i Joanno Scheuring-Wielgus skoro serio walczymy z pedofilią i kochacie dzieci, skoro mikro promil problemów pedofilii w KK został już wyświetlony, to dla ich dobra wzywam was do samo lustracji w waszym środowisku... Wybór KE z PO, PSL, SLD lub Biedronia, to zgoda na: cofnięcie reform 500+, 300+, powrót do wysokiego wieku emerytalnego, migranci i islam w waszym sąsiedztwie, euro zamiast złotego i drożyzna, seksualna demoralizacja dzieci, propagowanie pedofilii i mody homo - manifestuje Krystyna Pawłowicz.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci oburzeni 

W mgnieniu oka internauci zaczęli zalewać posłankę falą hejtu. Wyraźnie negowali słowa Pawłowicz, niekiedy rzucając pod jej adresem obraźliwe słowa.

- Wstyd, że taki człowiek zasiada w naszym sejmie... brał słów - czytamy. 

- Czy Pani naprawdę nie rozumie tego, że chodzi głównie o to, że kościół kryje zboczeńców? Narysować to Pani? Księży skazano tak niewielu bo mafia kościelna ich kryje - tłumaczy internautka.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: POLITYCZEK

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News