Chce się płakać. Ohydny atak Pawłowicz na Owsiaka po zamachu na Adamowicza

Chce się płakać. Ohydny atak Pawłowicz na Owsiaka po zamachu na Adamowicza

Dziś wieczorem na Światełku Do Nieba WOŚP prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany nożem na oczach tysięcy świadków. Samorządowiec jest obecnie operowany. Krystyna Pawłowicz za tę tragedię obwiniła Jerzego Owsiaka i opublikowała ohydny tweet. 

Krystyna Pawłowicz od wielu lat toczy osobistą batalię przeciwko Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Nawet dziś, w obliczu zamachu na życie Pawła Adamowicza nie powstrzymała się od obrzydliwego komentarza na ten temat. Kontrowersyjna posłanka Prawa i Sprawiedliwości częścią winy za zajście obarczyła Jerzego Owsiaka. Przez cały dzisiejszy dzień Pawłowicz rozpisywała się na Twitterze na temat WOŚP i rzekomych nieprawidłowości w jej funkcjonowaniu. Posłanka i wtórujący jej publicysta Piotr Wielgucki prześcigają się obecnie w obrzydliwych wpisach odnoszących się do ataku nożownika na prezydenta Gdańska.

Polityk, która nie wie, kiedy przestać, zaszokowała ponownie pisząc na Twitterze swoje przemyślenia dotyczące zajścia ze Światełka Do Nieba. Jej zdaniem Jerzy Owsiak sam zasiał ziarno, które zaowocowało dzisiejszym zamachem.

Krystyna Pawłowicz szokuje obrzydliwym wpisem

Wszystko zaczęło się od wpisu Wielguckiego, który stwierdził, iż z całą pewnością Jerzy Owsiak wykorzysta dzisiejszą tragedię do promowania swojej działalności i robienia "ideologicznego biznesu". - I bądźcie pewni, że Owsiak z tej tragedii za chwilę zrobi ideologiczny biznes i pranie mózgu - czytamy na tablicy publicysty, który otwarcie mówi o nienawiści do prezesa WOŚP. Niedługo potem do tej retoryki przyłączyła się Krystyna Pawłowicz, która w swoim chaotycznym stylu z pominięciem jakichkolwiek zasad pisowni języka polskiego wysnuła wniosek, że w odpowiedzialny za próbę morderstwa Pawła Adamowicza jest Jerzy Owsiak. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM: - Owsiak wzbudza w ludziach wielkie negatywne emocje z powodu skrajnie kontrowersyjnej postawy szerzenia nienawiści i hejtu, poniżania innych jak też z powodu finansowania z puszek działalności "pozamedycznej", a przy tym swej arogancji, że powinien odejść - pisze posłanka PiS. - Od dawna kompromituje sobą samą ideę, jest zakłamany lżąc Kościół i jednocześnie śląc dzieci pod kościoły po datki. Owsiak musi odejść, bo skłócanie przez niego ludzi, szczucie na innych źle się skończy. Owsiak MUSI odejść. Dla dobra sprawy i bezpieczeństwa innych - dodaje Pawłowicz w swojej obrzydliwej próbie usprawiedliwienia zamachu na prezydenta Gdańska.

Pawłowicz jako jedyna zrobiła coś tak obrzydliwego

Po potwierdzeniu wiadomości o zamachu wielu polityków, w tym Andrzej Duda, Grzegorz Schetyna i Donald Tusk, wyraziło swoje ubolewanie. Mateusz Morawiecki zapowiedział także postawienie na nogi odpowiednich służb i przekazanie sprawy na ręce Joachima Brudzińskiego, szefa MSWiA. Minister ogłosił, że zrobi wszystko, by doprowadzić sprawę do rozwiązania. W tej trudnej chwili jedynie Krystyna Pawłowicz wykazała się nieopisanym chamstwem i brakiem jakiegokolwiek poczucia wstydu, zrzucając winę za tragedię na Jerzego Owsiaka. Redakcja Pikio.pl życzy Pawłowi Adamowiczowi szybkiego powrotu do zdrowia. ZOBACZ TAKŻE PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Pieniądze są POTĘŻNE!
  2. Ile ma lat Elżbieta Jaworowicz? Przeżyjecie prawdziwy SZOK!
  3. Mamy NAGRANIA z ataku na Pawła Adamowicza podczas finału WOŚP. Brutalny widok
  4. Znamy SZOKUJĄCĄ tożsamość zamachowca z WOŚP. To się nie mieści w głowie
  5. Gdzie mieszka Mateusz Morawiecki? Zazdrości mu cała klasa polityczna
źródło: Twitter.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News