Zdjęcie 17-letniej Krystyny Pawłowicz podbija sieć. Urodą powalała na kolana

Zdjęcie 17-letniej Krystyny Pawłowicz podbija sieć. Urodą powalała na kolana Źródło: youtube.com/ Janusz Jaskółka

Krystyna Pawłowicz za młodu była zniewalająco piękną dziewczyną. Posłanka PiS, która obecnie kojarzy się z mocnymi wypowiedziami, była bardzo skromną, ułożoną i nieprzejawiającą agresji osobą. To, jak wyglądała w wieku lat 17, może wzbudzić czysty zachwyt.

Krystyna Pawłowicz i temat jej zdjęć z młodości przewijał się ostatnio dość często w mediach i na portalach społecznościowych. Polityk często oznaczana była pod zdjęciami prezentującymi młodą, podobną do niej fizycznie hipiskę, którą miała być Pawłowicz w wieku 23 lat. Te doniesienia okazały się jednak fałszywe i zdementowane przez polityk, która sama zamieściła swoje zdjęcia z młodości w social mediach. To, jak wyglądała w wieku lat 17, jest niesamowite.

Krystyna Pawłowicz komentuje fake newsa. Nigdy nie była hipiską

Mimo że w mediach od kilku tygodni pojawia się zdjęcie hipiski, którą miała być Krystyna Pawłowicz w młodości, to jednak nie jest to jej prawdziwe zdjęcie. Była polityk PiS zdementowała wiarygodność fotografii mówiąc, że w wieku 23 lat nie nosiła okularów oraz nie ubierała się wyzywająco. Jedyne, co mogło ją łączyć ze środowiskiem hipisowskim, to gust muzyczny.

- To nie jestem ja. Nigdy na takich spędach nie bywałam, a głównie na stadionach sportowych. Nigdy nie paliłam papierosów, okulary noszę dopiero od kilkunastu lat. Ten wyzywający styl też nie mój. Włosy też mi się nie falowały. A J. Hendrixa i Janis Joplin słuchałam. I rysowałam. I zbierałam znaczki - napisała na swoim Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcia z młodości i tak wyciekły

Mimo że zdjęcie hipiski nie przedstawia posłanka, to wiele fotografii polityk PiS pojawiło się w internecie. Jak wiemy, wiarygodną fotografię miał chociażby jeden z internautów, który zamieścił ją na swoich social mediach. Trzeba przyznać, że to, jak bardzo zmieniła się Krystyna Pawłowicz, jest aż ciężkie do wyobrażenia. Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

Widać, że była piękną dziewczyną o delikatnych rysach. Z pewnością wiele osób nigdy by nie pomyślało, że w przyszłości zasłynie z tak ostrych wypowiedzi na niemal każdy temat. 17-latka z fotografii wygląda raczej na osobę nieśmiałą i skromną. Aż trudno uwierzyć w przemianę, jaka zaszła w posłance.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została brutalnie zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem
  2. Polacy nie dostaną 500 plus i trzynastych emerytur? Niepokojące informacje, rząd zmienia budżet
  3. Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

Źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News