Druga Krystyna Pawłowicz urodziła. Dała dziecku takie imię, że odebrało nam mowę

Druga Krystyna Pawłowicz urodziła. Dała dziecku takie imię, że odebrało nam mowę Źródło: YouTube - Telewizja Republika

Krystyna Pawłowicz uchodzi za najbardziej kontrowersyjną postać w polskiej polityce, jednak pojawiła się kandydatka, która już niedługo może jej to miano odebrać. Rywalka słynnej posłanki pochwaliła się narodzinami dziecka, a imię malucha zwala z nóg.

Krystyna Pawłowicz przez lata wyrobiła sobie opinię osoby wyjątkowo kontrowersyjnej. Posłanka często udziela skandalicznych wywiadów oraz doprowadza do licznych dyskusji w Internecie. W ten sposób zaskarbiła sobie sympatię wielu wyborców partii rządzącej, jednocześnie stając się obiektem ataków osób związanych z opozycją. Jeszcze do niedawna można było mówić, że nie ma drugiej postaci wywołującej tak ogromne emocje, teraz jednak sytuacja się zmieniła. 

Znana parlamentarzystka doczekała się następczyni, która już wywołuje kontrowersje, a za niedługo może zdobyć taką rozpoznawalność, jak sama Krystyna Pawłowicz. Anna Maria Siarkowska staje się rozchwytywana i również wywołuje gigantyczne emocje swoimi wypowiedziami. Teraz polityk partii rządzącej postanowiła pochwalić się narodzinami potomka, któremu nadała imię odbierające mowę. Internauci nie stronią od oceniania pomysłu Siarkowskiej. 

Krystyna Pawłowicz doczekała się następczyni

Anna Maria Siarkowska zasiada w Sejmie od 2015 roku. Do parlamentu dostała się z ramienia Kukiz'15, jednak po pewnym czasie przeszła do Prawa i Sprawiedliwości. Kobieta szybko zyskała ogromną popularność dzięki swoim kontrowersyjnym wypowiedziom, z którymi nie zawsze zgadzają się wyborcy. Posłanka zdaniem wielu obserwatorów polskiej sceny politycznej robi dokładnie to, co Krystyna Pawłowicz i z czasem przynieść jej to może równie wielką rozpoznawalność. 

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Siarkowska jest w ciąży. Kilka dni temu posłanka przywitała na świecie swoją córkę, której postanowiła nadać bardzo nietypowe imię. Internauci nie kryli zdziwienia wobec wiadomości o nietuzinkowym pomyśle parlamentarzystki. Niektórzy oceniali go bardzo negatywnie, twierdząc, że za kilkanaście lat dziewczynka będzie miała wielkie problemy związane z wymysłem swojej mamy.

Druga Krystyna Pawłowicz urodziła córkę

- Hiacynta Maria Siarkowska - od wczoraj po drugiej stronie brzuszka - napisała w mediach społecznościowych posłanka PiS-u, wywołując lawinę komentarzy.

Sama nie spodziewała się jednak, że doczeka się tylu słów krytyki ze strony internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Co to za imię? Pomyślała pani przed nadaniem go? Przecież to dziecko zostało skrzywdzone do końca życia... - napisała jedna z komentujących, wyrażając swoje oburzenie wobec pomysłu znanej posłanki. 

Krytycznych komentarzy było więcej, a część z komentujących przewidywała, że dziewczynka może w przyszłości nawet być wyśmiewana przez swoich rówieśników. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Tragedia polskiej artystki. Adrianna Biedrzyńska usłyszała wyrok śmierci. Lekarze: "Od 3 tygodni, do 3 miesięcy życia"
  2. Uwielbiana polska aktorka ZMARŁA na tragiczną chorobę. Zbigniew Hołdys ujawnił, że gwiazda odmówiła leczenia
  3. Zdjęcia 10-letniej Roksany Węgiel podbijają sieć. To nie ta sama dziewczynka co teraz (FOTO)
  4. Co na to Tadeusz Rydzyk? Ekspert jego telewizji zdjął spodnie i pokazał nagie genitalia
  5. Nie żyje Mama Rafała Trzaskowskiego
  6. Katarzyna Dowbor już dłużej nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"
  7. Straszna historia gwiazdora Polsatu. Popełnił samobójstwo przez aktorkę

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News