"Wara podła kobieto". Żonie Olbrychskiego puściły nerwy, odpowiedziała Pawłowicz

"Wara podła kobieto". Żonie Olbrychskiego puściły nerwy, odpowiedziała Pawłowicz Źródło: Screen/Youtube/Telewizja Republika

Krystyna Pawłowicz kolejny raz wzbudza kontrowersje. Tym razem swoimi słowami podpadła żonie Daniela Olbrychskiego. Padły mocne oskarżenia.

Krystyna Pawłowicz to postać barwna i bardzo kontrowersyjna. Kolejny raz znalazła się w centrum sporu. Tym razem spotkała ją ostra krytyka ze strony żony Daniela Olbrychskiego. Kobiecie puściły nerwy i nazwała posłankę podłą kobietą. 

Krystyna Pawłowicz znowu wzbudza kontrowersje 

Krystyna Pawłowicz przyzwyczaiła wszystkich do swoich często szokujących dla wielu osób opinii, które zawsze wyraża głośno i nie ogląda się na to, kogo ewentualnie mogła urazić. Tym razem zaatakowała Julię Wieniawę i jej najprawdopodobniej byłego już partnera, Aleksandra Milwiw-Barona. 

Posłanka PiS wyraziła swoje oburzenie dotyczące szumu medialnego związanego z końcem ich związku. Polityk stwierdziła, że te osoby nie są godne tego, żeby o nich pisać, bo póki co, nie zasłużyły się niczym szczególnym. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Reakcja żony Daniela Olbrychskiego 

Na słowa Krystyny Pawłowicz ostro zareagowała Krystyna Demska-Olbrychska, żona słynnego polskiego aktora. Wystosowała ona na swoich mediach społecznościowych długi list adresowany do posłanki. Tekst jest krytyką postawy Pawłowicz i jej bezczelnego komentarza na temat związku Wieniawy i Barona. 

Demska-Olbrychska broni muzyka zespołu Afromental i przypomina to, że wywodzi się on z zasłużonej dla kultury rodziny. 

- Z właściwym sobie brakiem wdzięku, za to z dużą dozą chamstwa, pozwoliła Pani sobie na zwrot 'ten jakiś Baron' pod adresem Aleksandra Milwiw-Barona - brzmiała reakcja żony Daniela Olbrychskiego, która jest oburzona ignorancją i bezczelnością komentarza Krystyny Pawłowicz. 

Kobieta w dalszej części tekstu odnosi się również do innych szokujących wypowiedzi posłanki PiS, a w szczególności do kwestii wykorzystywania wiary katolickiej i Boga jako pretekstu do opluwania innych i pogardzania nimi. 

- Na Boga, kobieto! Język na agrafkę i odrobinę serdeczności dla ludzi, odrobinę tolerancji. Będzie Pani lepiej na świecie - kończy swój wywód Krystyna Demska-Olbrychska.

Dzisiaj grzeje: 1.Odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka. MSWiA poinformowało o tragicznym finale poszukiwań
2.List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Trudno nie odnieść wrażenia, że jej emocjonalny wpis jest odzwierciedleniem poglądów dużej części polskiego społeczeństwa, która ma już dość chamskich wybryków Krystyny Pawłowicz i uważa jej wypowiedzi za niskie i pozbawione klasy. 

Źródło: Facebook/Krystyna Demska-Olbrychska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Była tak słaba, że nie mogła chodzić. Gdy lekarze zobaczyli, co miała w brzuchu, totalnie osłupieli
  4. To kluczowy dowód w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka. Media przekazały nowe informacje
  5. Wysypał kawę na folię aluminiową i ją podpalił. Gdy poznasz powód, też będziesz tak robić

Źródło: Na Temat

Następny artykuł