W sieci pojawiło się zdjęcie Pawłowicz sprzed 30 lat. Niebywałe, z kim ją wtedy sfotografowano

W sieci pojawiło się zdjęcie Pawłowicz sprzed 30 lat. Niebywałe, z kim ją wtedy sfotografowano Źródło: fot. Fakt 24 / Twitter

Krystyna Pawłowicz znana jest z kontrowersyjnych wypowiedzi politycznych i społecznych. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości wywołuje wiele emocji po każdej stronie politycznej barykady. W sieci pojawiło się stare zdjęcie kobiety, trudno uwierzyć w to, z kim pozuje do fotografii.

Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej znanych twarzy partii Prawa i Sprawiedliwości. Kobieta znana jest z  wypowiedzi często uznawanych za kontrowersyjne. W sieci pojawiło się zdjęcie byłej posłanki sprzed 30 lat, ciężko uwierzyć w to, z kim ją sfotografowano.

Krystyna Pawłowicz ponad 30 lat przepracowała na Uniwersytecie Warszawskim

Kontrowersyjna posłanka Prawa i Sprawiedliwości przez 36 lat pracowała na Uniwersytecie Warszawskim. Była zatrudniona na stanowisku profesora nadzwyczajnego, prowadziła zajęcia publicznego prawa gospodarczego. W 1986 roku Pawłowicz obroniła doktorat, a w 2005 roku habilitowała się rozprawą „Przedsiębiorca wobec NIK". Według jej kolegi z uczelni, karnisty i adwokata Piotra Kruszyńskiego, który udzielił wypowiedzi Gazecie Wyborczej, "studenci zawsze chwalili wykłady Krysi".

Portal Fakt 24 zamieścił zdjęcie Krystyny Pawłowicz, zrobione około 30 lat temu. Internauci nie mogli uwierzyć w to, z kim sfotografowano byłą posłankę PiS. Dzisiaj kobiety stoją po dwóch stronach barykady politycznej, ale wtedy były koleżankami z pracy.

W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie Krystyny Pawłowicz

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na fotografii internauci rozpoznali Krystynę Pawłowicz oraz Hannę Gronkiewicz-Waltz, byłą prezydent Warszawy z ramienia Platformy Obywatelskiej. 30 lat temu Gronkiewicz-Waltz była przełożoną byłej posłanki PiS w zakładzie administracyjnego prawa gospodarczego. Obie kobiety radośnie uśmiechają się do wspólnego zdjęcia, nic nie zwiastuje późniejszego poróżnienia się koleżanek z pracy z powodu odmiennych poglądów politycznych.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważną wiadomość, dotyczy wszystkich Polaków. Wielu będzie zdumionych

2. Sieć sklepów wycofuje popularny produkt. Najlepiej od razu się go pozbyć

Dziś Hanna Gronkiewicz-Waltz unika komentowania swojej znajomości z Krystyną Pawłowicz. Po latach kontrowersyjna członkini partii Prawa i Sprawiedliwości zarzucała byłej przełożonej, że odebrała jej zajęcia na uczelni. Konflikt pomiędzy kobietami nie wygasł, dzisiaj walczą ze sobą na scenie politycznej, wspierając dwa odmienne poglądowo obozy.

– Odebrano mi zajęcia, wykłady pani Waltz mi zabrała, zabrała ćwiczenia, prawie kontaktu ze studentami już nie miałam. Nie mogę siedzieć, nic nie robić. Więc chodzę i buntuję się teraz gdzie indziej – zarzucała byłej koleżance członkini PiS. 


fot. Fakt 24 / Twitter

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stoch i Kubacki zabrali żony na wspólny wypad. Wiemy, co robili - piękne widoki i świetna zabawa (FOTO)
  2. Tradycyjne kotlety schabowe po góralsku są kulinarną pysznością. 1 trik zawarty w przepisie nadaje niezapomniany smak
  3. Niemal każdy Polak robi codziennie jedną drobną rzecz na ulicy. Można za nią dostać ogromny mandat
  4. Niebywałe informacje o Zenku Martyniuku obiegają media. Nikt się nie spodziewał
  5. Tuż po narodzinach bliźniaków lekarz spojrzał na mamę i powiedział 2 słowa. Zapamięta je do końca życia
  6. Syn Jacka Kurskiego wydał oświadczenie. Odniósł się do zarzutów dotyczących wykorzystywania dziecka

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News