Krystyna Pawłowicz się popłakała. Wszystko upubliczniła

Krystyna Pawłowicz się popłakała. Wszystko upubliczniła Źródło: Facebook/Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz publicznie udostępniła swoją reakcję na jeden z postów, który zobaczyła w mediach społecznościowych. Jak wyznaje kobieta, nie była w stanie powstrzymać łez po obejrzeniu nagrania. Nic dziwnego, film jest niesamowicie poruszający.

Krystyna Pawłowicz nie należy do szczególnie lubianych postaci polskiej polityki. Kobieta znana jest z bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi i postów w mediach społecznościowych. Posłanka często wdaje się w internetowe dyskusje, w których z reguły nie przebiera w słowach. W ostatnim czasie udało jej się jednak pokazać z nieco innej, łagodniejszej strony.

Krystyna Pawłowicz postanowiła udostępnić swoją reakcję w mediach społecznościowych, nie była w stanie powstrzymać łez

Krystyna Pawłowicz jest prawnikiem, specjalizuje się w prawie gospodarczym. Często wzbudza wiele negatywnych emocji wśród internautów i nie tylko. Z reguły treści, które publikuje kobieta, są uznawane za kontrowersyjne, przez co wzbudzają wiele emocji i dyskusji.

Krystyna Pawłowicz została jakiś czas temu nazwana przez redaktora naczelnego "Newsweeka", Tomasza Lisa, "bulterierką prezesa". Wówczas na łamach magazynu opublikowano tekst opisujący relacje posłanki w młodości. Kobieta złożyła wówczas pozew, a w czerwcu 2017 roku wygrała proces. W najnowszym wydaniu Tomasz Lis przeprosił posłankę, za słowa, które opublikował.

Choć zazwyczaj treści, które publikuje Krystyna Pawłowicz wzbudzają wiele kontrowersji, ostatnio udostępniła w mediach społecznościowych post jednej z mieszkanek Łodzi, która apelowała o pomoc. Dotyczył on 60-letniego pana Leszka, który stracił pracę, wskutek czego znalazł się w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Wspólnie z niepełnosprawną żoną musza utrzymywać się z niewielkiej renty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jej reakcja sprawiła, że mężczyźnie udało się znaleźć pracę. Jak widać, w ostatnim czasie posłanka coraz częściej dzieli się postami, które doprowadzają ją do wzruszenia. W jednym z ostatnich postów na Twitterze podzieliła się filmikiem, który, jak deklaruje, doprowadził ją do łez.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina potwierdza, niestety nie żyje. Gwiazda, którą znali wszyscy, tajemnicze okoliczności

2. 25-latka czuła silny ból gardła. Po badaniu lekarze nie wierzyli własnym oczom

Na nagraniu widzimy kobietę, która karmi swoją mamę chorującą na Alzheimera. W pewnym momencie jej mama nagle rozpoznaje córkę, po czym mówi, że ją kocha. Film jest bardzo wzruszające i wzbudza wiele emocji. Wielu internautów podziela reakcję posłanki i również oświadcza, że nagranie niesamowicie ich poruszyło.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piękna dziewczyna reprezentanta Polski zachwyca nienaganną figurą. Odważne zdjęcia (FOTO)
  2. Okrasa ujawnił tajemnicę optymalnego ciasta na pierogi. Kluczem jest 1 krok, sprawia że nigdy się nie rozpadają
  3. Ujawniono prawdę o pierwszej żonie Kurskiego. Wiele osób dowiedziało się dopiero po rozwodzie
  4. 700 polskich dzieci w niebezpieczeństwie. Napłynęła niepokojąca wiadomość, liczy się każda godzina
  5. Wiadomość najwyższej wagi z Ministerstwa Zdrowia. Polacy muszą zrobić jedną rzecz, inaczej mogą słono zapłacić
  6. Dramat w rodzinie Martyniuków. Gwiazdor disco polo ujawnił całą prawdę o synu

Źródło: Twitter, TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News