Pawłowicz uderzyła w Owsiaka w wyjątkowo obrzydliwy sposób. Ohydne zdjęcie bez ubrań i majtek

Pawłowicz uderzyła w Owsiaka w wyjątkowo obrzydliwy sposób. Ohydne zdjęcie bez ubrań i majtek Źródło: .

Krystyna Pawłowicz i Jurek Owsiak są już od dawna w konflikcie. Posłanka nie może znieść jego działalności i wypowiada się o nim w niepochlebny sposób przy każdej okazji. Tym razem jednak poszła o krok dalej - uderzyła w niego wyjątkowo ohydnym zdjęciem.

Krystyna Pawłowicz od jakiegoś czasu ma na pieńku z Jurkiem Owsiakiem. Przy każdej okazji stara się wbić mu szpilę, a swego czasu głośno było w Polsce o ich konflikcie i rozprawach sądowych. Teraz posłanka wpadła na nowy pomysł, jak zaszkodzić działaczowi - udostępniła wyjątkowo kontrowersyjne zdjęcie. 

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny chce zaszkodzić Owsiakowi?

Konflikt między posłanką, a słynnym działaczem, narasta od lat. Krystyna Pawłowicz jest bardzo przeciwna Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, a jeszcze mniej przepada za festiwalem Pol'and'Rock Festiwal (dawniej Przystanek Woodstock). Krystyna Pawłowicz utrzymuje, że Jerzy Owsiak ją prześladuje i nie okazuje jej należytego szacunku.

– Od stycznia 2014 r. spotykam się z natrętnym, stałym hejtem. On jest zawsze spiętrzony po Woodstocku. Czuję się permanentnie zagrożona - powiedziała posłanka. 

Wszystko poszło o posty na Facebooku, w których oboje źle się o sobie wypowiadali. Tym razem ostrzejszych słów użył Owsiak, został także podejrzany o stworzenie strony obrażającej Krystynę. Para spotkała się w sądzie gdzie Jurek został skazany na grzywnę. Musiał także publicznie przeprosić posłankę, na tym jednak nie koniec wojny.

Posłanka udostępniła obrzydliwe zdjęcie na złość Owsiakowi 

Krystyna Pawłowicz niewątpliwie umie zaskoczyć, szczególnie jeśli chodzi o jej działalność w mediach. Jest jednym z najaktywniejszych polityków, chętnie pisze posty, komentuje i rozmawia z internautami. Używa także internetu do walki z odmiennymi poglądami, pisze wprost co sądzi o niektórych sprawach. Wydawać by się mogło, że po zakończeniu ostatniej sprawy jej spór z Owsiakiem się zakończy, jednak nic bardziej mylnego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedawno na swoim Twitterze skomentowała i przekazała dalej bardzo kontrowersyjne zdjęcie, którym być może chciała dopiec Owsiakowi. Na fotografii jest nagi mężczyzna bez majtek, który ma na sobie tylko czapkę, skarpetki i plecak. Leży na ziemi odsłaniając swoje przyrodzenie. Moment ten mógł zostać uchwycony podczas festiwalu organizowanego przez Owsiaka, co sugerować mają napisy. Niektórzy twierdzą, że posłanka chciała mu w ten sposób zaszkodzić, pokazując jak skandaliczne rzeczy się podczas koncertów Pol'and'Rock Festiwal jej zdaniem. 

Póki co Krystyna Pawłowicz nie skomentowała tej sprawy. Nie jest także wiadomym czy udostępniła ten post umyślnie, czy po prostu popełniła błąd. Wielu internautów jest przekonanych, że kobieta kliknęła w "przekaż dalej" przypadkiem i do tej pory nie jest świadoma co widnieje w jej mediach społecznościowych, inni jednak są przekonani, że to kolejny cios wymierzony w Owsiaka. 

fot. Twitter/Krystyna Pawłowicz

ZOBACZ TAKŻE

  1. Oficjalne: Właśnie ogłoszono niespodziewaną dymisję w rządzie PiS!
  2. TVN: Publiczna egzekucja w Kostrzynie, mordowali na oczach tłumu. Zatrzymano już podejrzanych
  3. Ujawniono, ile zarabia Jurek Owsiak! Jest konkretna kwota
  4. Polsat ujawnił prawdę, od której chce się wymiotować. Oto jak ohydnie wykorzystali śmierć Szymonka
  5. Wojciech Cejrowski zdruzgotany. Nie żyje bardzo bliska mu osoba

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News