Pawłowicz ukrywa prawdziwy powód odejścia z polityki? Media huczą od plotek

Pawłowicz ukrywa prawdziwy powód odejścia z polityki? Media huczą od plotek Źródło: YouTube/ FAKT24.PL

Krystyna Pawłowicz wie, jak wywołać sensację. Efektem jej wczorajszej deklaracji o odejściu z polityki jest prawdziwa burza dyskusji: wszyscy zastanawiają się, jaki jest prawdziwy powód, dla którego kontrowersyjna posłanka porzuca sejmową karierę.

Krystyna Pawłowicz to na polskiej scenie politycznej postać równie kontrowersyjna, co barwna. Słynie z ostrych, bezpośrednich wypowiedzi; jej zachowania wiele razy były odbierane jako prowokacje i stawały się zalążkiem burzliwych dyskusji. Posłanka wykorzystywała do komentowania bieżącej sytuacji politycznej Twittera. Także na tym medium społecznościowym przekazała we wtorek szokującą informację o odejściu z polityki.

Krystyna Pawłowicz zaskakuje. "Skończy się moja praca"

O dwóch kadencjach Krystyny Pawłowicz w Sejmie trudno będzie zapomnieć. Te osiem lat obfitowało w kłótnie, wyzwiska i mniejsze oraz większe afery. Ale po następnych wyborach definitywnie dobiegnie to końca. Kontrowersyjna posłanka znana jest z tego, że nie rzuca słów na wiatr. Skoro zadeklarowała odejście publicznie, to trzeba oswajać się z myślą, że na mównicy sejmowej już się nie pojawi.

- Jesienią SKOŃCZY się moja 8-letnia praca poselska. Jestem wdzięczna Prezesowi J.KACZYŃSKIEMU, że umożliwił mi udział w obronie i naprawie polskich spraw. Jestem dumna, że mogłam to robić reprezentując w Sejmie i Krajowej Radzie Sądownictwa Prawo i Sprawiedliwość. Z polityki odchodzę - napisała w swoim stylu, na profilu na Twitterze, Pawłowicz.

Deklaracja ta wywołała burzę domysłów. Niektórzy internauci z żalem, inni z pewną satysfakcją, lecz wszyscy zastanawiali się, co miało bezpośredni wpływ na decyzję posłanki. Media zastanawiają się, czy głównym czynnikiem decydującym o politycznej emeryturze nie jest zdrowie.

Pawłowicz sugerowała odejście już wcześniej. Zdradziła powód

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć wczorajszy wpis brzmi jak ostateczne potwierdzenie zaskakującego ruchu, to należy pamiętać, że Krystyna Pawłowicz sugerowała zbliżające się odejście z polityki już wcześniej. W grudniu 2018 roku pojawił się jej pierwszy post, który zwiastował wczorajszą decyzję. Pisała wówczas, że po obecnej kadencji skończy z polityką. 

W komentarzach pod postem pojawiały się pytania o przyczyny tej decyzji. Wówczas posłanka odpisywała, że musi pozałatwiać pewne sprawy. "Głównie sprawy zdrowia i rodzinne" - dodawała. 

Tajemnicze zdanie daje pole do interpretacji. Być może wkrótce poznamy tajemnicę odejścia Krystyny Pawłowicz. Póki co, trzeba oswajać się z myślą, że polski Sejm już nie będzie taki sam. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Nie żyje mistrz świata. Tajemnicza śmierć jest badana przez policję
  4. Właściciele pozbyli się psa jak śmiecia. Przed samotnością uratował go tylko sweterek, ciężko powstrzymać łzy
  5. Dziennikarka TVN zachorowała na nowotwór. Pokazała swoje zdjęcia po chemioterapii
  6. Michał Szpak zaśpiewał Ave Maria w Kościele. Tak pięknie, że zebranym odebrał dech

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News