Krystyna Pawłowicz zaatakowana pod Sejmem. "Byli napaleni"

Krystyna Pawłowicz zaatakowana pod Sejmem. "Byli napaleni" Źródło: Facebook/Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz żegna się z Sejmem. Posłanka PiS, której wypowiedzi wzbudzały przez lata ogromne emocje, twierdzi, ze została zaatakowana. Napastnicy według niej byli napaleni.

Krystyna Pawłowicz zapowiedziała, że ostatecznie odchodzi z Sejmu. Wczoraj odbyło się ostatnie posiedzenie z jej udziałem. Tuż po nim posłanka została zaatakowana po wyjściu z gmachu na Wiejskiej. Według polityczki napastnicy byli napaleni. 

Krystyna Pawłowicz żegna się z Sejmem

Krystyna Pawłowicz przez lata swojej działalności na polskiej arenie politycznej nieustannie wzbudzała ogromne kontrowersje. Posłanka swoimi bezkompromisowymi wypowiedziami spowodowała, że wiele osób czuje do niej niechęć. 

Część osób postanowiła wyrazić swoje zdanie na ten temat wczoraj po ostatnim posiedzeniu z jej udziałem. Pawłowicz utrzymuje, że została napadnięta przez napalony tłum. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Interwencja policji 

Krystyna Pawłowicz wywołuje zwykle skrajne emocje wśród polskiego społeczeństwa. Wczorajszy dzień był tego idealnym przykładem. Gdy posłanka opuszczała Sejm, przed gmachem czekał na nią tłum przeciwników PiS, który w głośny sposób manifestował swoją niechęć do polityczki. Według posłanki w pewnym momencie zrobiło się na tyle gorąco, że przydała się asysta policjantów. 

- Tak, gdy dziś ok 17.00 wychodziłam z Sejmu i czekałam na zamówioną taksówkę, bojówki znane z naszych ulic kodziarsko-obywatelskie, czekające przy tych brudnych slamsowych namiotach przy Sejmie, znowu utrudniały mi dostanie się do taksówki i obrażały. Musiała asekurować mnie policja - napisała na swoim Twitterze Pawłowicz. 

Dodała również, że tłum obrażał ją i odgrażał się, że wreszcie kończy jej się immunitet. Do opisu zebranych ludzi posłanka użyła słowa "napaleni", co w tym przypadku najprawdopodobniej znaczyło tyle, co rozemocjonowani. Przedstawiciele tej grupy filmowali to, jak Pawłowicz opuszcza Sejm. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Roksana Węgiel pokazała się na scenie w kombinezonie tak obcisłym, że wszyscy mogli dokładnie obejrzeć jej pupę. Przesadziła?

Posłanka nie powinna się raczej dziwić, że część osób przyjęła jej przejście na polityczną emeryturę z radością. Jej wpisy na Twitterze dotyczące różnych ważnych wydarzeń, które miały miejsce w naszym kraju, zawsze spotykały się z żywiołowymi reakcjami internautów. W większości były to głosy sprzeciwu wobec kontrowersyjnych tez posłanki PiS. 

Źródło: Twitter 

Najlepsze newsy dnia:

  1. REWOLUCJA w kodeksie pracy 2020. Te zawody dostaną podwyżki po kilkaset złotych
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Samotny tata nie radził sobie z włosami małej córki. Wtedy podjął krok, o którym w życiu nikt by nie pomyślał
  4. Poszła z kotem do weterynarza, bo co miesiąc rodził młode. Jego diagnoza zwaliła ją z nóg
  5. Oświadczał się swojej dziewczynie. Wtedy wyznała mu tajemnicę, którą ukrywała przed nim od 15 lat, a jego aż zatkało

Źródło: Twitter/Krystyna Pawłowicz 

Następny artykuł