"Powinni się leczyć". Pawłowicz poszła do Rydzyka i się zaczęło

"Powinni się leczyć". Pawłowicz poszła do Rydzyka i się zaczęło Źródło: .

Krystyna Pawłowicz postanowiła udać się do Tadeusza Rydzyka, gdzie mogła wypowiedzieć się na temat ostatnich wydarzeń. Słowa posłanki znów zaskoczyły. Nie zabrało bardzo kontrowersyjnego odniesienia.

Krystyna Pawłowicz regularnie bywa zapraszana do różnych programów dotyczących polityki jako jedna z najbardziej medialnych parlamentarzystek związanych z Prawem i Sprawiedliwością. W związku z tym często mamy okazję usłyszeć jej kontrowersyjne wypowiedzi dotyczące tego, co obecnie dzieje się w naszym kraju. Teraz kobieta postanowiła udać się do rozgłośni Tadeusza Rydzyka.

Znany duchowny prowadzi Radio Maryja, które pozostaje w dobrych stosunkach z Prawem i Sprawiedliwością. To właśnie tam gościła Krystyna Pawłowicz, która miała okazję do wypowiedzi w sprawie ostatnich wydarzeń w naszym kraju. Jej słowa na temat marszów równości oraz aktywności LGBT spotkały się z ogromną krytyką wśród społeczeństwa.

Krystyna Pawłowicz spotkała się z ogromną krytyką

- Uniwersytet Adama Mickiewicza ustami swojego rektora traci twarz. To kolejny uniwersytet, który włącza się w ataki polityczne, antyrządowe, a nawet antycywilizacyjne - stwierdziła znana posłanka.

Wypowiedź Krystyny Pawłowicz odnosi się do oświadczenia rektora uniwersytetu Adama Mickiewicza, który publicznie potępił wszelkie ataki na środowisko i zapewnił, że poznańska uczelnia jest zdecydowanie przeciwna aktom agresji wobec uczestników marszów równości i zapewnia, że wspiera wszystkich zwolenników LGBT w naszym kraju.

Krystyna Pawłowicz krytykuje LGBT

- Środowiska lewackie zarzucają, że Kościół wspólnie z rządem PiS organizuje niby jakieś seanse nienawiści wobec osób zaburzonych seksualnie, po prostu chorych, które powinny się leczyć. Nigdzie nie padają żadne nazwiska, Kościół zawsze mówi o ideologii - dodała Krystyna Pawłowicz, doprowadzając do ogromnej wściekłości internautów.

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Parlamentarzystka wprost stwierdziła, że osoby LGBT powinny udać się na leczenie. Uznała ich poglądy za chorobę, którą powinno się jak najszybciej leczyć, by uniknąć groźniejszych skutków. Słowa posłanki PiS spotkały się z ogromną krytyką internautów, którzy nie mieli zamiaru zgadzać się ze znaną polityk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Marta Manowska miała wypadek. Co dalej z jej karierą? Czy poprowadzi The Voice od Senior?
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Gdy chora Marta Domagała usłyszała o przerzutach raka powaliło ją na kolana. Ale diagnoza córki przeraziła ją jeszcze bardziej
  5. Mama urodziła dziecko z nieprawdopodobnie długimi włosami. Gdy je zobaczycie, oczy wam wyjdą z orbit
  6. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News