Pawłowicz reaguje na film Vegi. "Lansuje się pan na moim nazwisku"'

Pawłowicz reaguje na film Vegi. "Lansuje się pan na moim nazwisku"' Źródło: Wikipedia Commons

Krystyna Pawłowicz będzie bohaterką nowego filmu Patryka Vegi, o którym mówią dzisiaj niemal wszystkie media. Informacja ta dotarła już do posłanki, która postanowiła dobitnie skomentować szum wokół filmu i jej "nowej roli". "Polityka" ustawi jesienne wybory i tworzona jest po to, aby pomóc Vedze wypromować się na nazwisku Pawłowicz? Takie oskarżenia wysunęła wobec reżysera Pawłowicz na Twitterze.

Krystyna Pawłowicz wypowiedziała się na temat filmu w reżserii Patryka Vegi, o którym dzisiaj mówią polskie media. "Polityka", bo tak nosi tytuł nowe dzieło popularnego twórcy, traktować będzie o tajemniczych kulisach pracy polityków, które z pewnością będą przedstawione w niezwykle kontrowersyjny sposób. Jedną z bohaterek filmu ma być między innymi wspomniana Krystyna Pawłowicz, która zarzuciła na Twitterze Vedze, że chce on na jej nazwisku "wylansować" swoją twórczość.

Krystyna Pawłowicz odpowiedziała Patrykowi Vedze. Nie pozbiera się po tak gorzkich słowach?

Patryk Vega jest polskim reżyserem, który odkrywa brutalną prawdę o pracy niektórych grup zawodowych. Jego najgłośniejsze produkcje, które traktowały o pracy polskiej policji, oszustwach przemysłu farmaceutycznego czy o morderstwach służb specjalnych wzbudziły w mediach wiele kontrowersji, a także narobiły wiele problemów reżyserowi - jak sam wspominał w wywiadach.

Tym razem Vega zdecydował się pokazać Polakom prawdę dotyczącą polityków i ich pracy. W jego filmie z pewnością nie zabraknie brutalnych szczegółów związanych z aferami, a także z kulisami pracy niektórych czołowych twarzy polskiej sceny politycznej.

Jedną z bohaterek "Polityki" ma być m.in. Krystyna Pawłowicz. Z najnowszych informacji wynika, że w jej postać wcielić się ma Iwona Bielska, która zdaniem krytyków świetnie odegrała postać posłanki, a przynajmniej w krótkim fragmencie dzieła, które zaprezentował internautom na Twitterze Patryk Vega.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Lansuje się pan na moim nazwisku" - Krystyna Pawłowicz do Patryka Vegi

Produkcja najwyraźniej bardzo nie podoba się posłance, która uważa, że "Polityka" ma w przyszłości pomóc "ustawić wyniki wyborów" parlamentarnych jesienią, a także ma dać rozgłos samemu Vedze, który chce wypromować swoja twórczość na nazwisku Pawłowicz.

 - Panie reżyserze VEGA, tak pan na nas marudzi, ale jednak lansuje się pan na moim nazwisku, czyli Pawłowicz lepsza marka niż sama Vega - pisownia oryginalna (Twitter).

Czy doczekamy się kolejnej błyskotliwej odpowiedzi od Patryka Vegi? Można się spodziewać

Użytkownicy sieci zwrócili uwagę, że Patryk Vega i tak jest dzisiaj jednym z popularniejszych reżyserów, obok takich postaci jak choćby Smarzowski czy Krzysztof Zanussi. Wątpliwym jest więc to, że chciałby dalej budować swoją popularność na kontrowersjach wokół Pawłowicz.

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Porażające informacje TVN! Eksplozja przerwała głuchą ciszę w polskim mieście, są ranni
  4. Polsat: 10-latka zaginęła 200 metrów od domu. Gdy policjanci znaleźli jej ciało, byli przerażeni
  5. Michał Szpak wyszedł na miasto w samych majtkach. Nie uwierzycie, jaki dodatek wybrał do swojej stylizacji (FOTO)
  6. Oficjalne: Jest oświadczenie Prezydenta ws. Kingi Dudy. Polacy zostali okłamani

Źródło: Twitter

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu