"Niech pani spróbuje seksu, przez to w głowie może się poukładać". Zapadł wyrok sądu w sprawie Owsiaka i Pawłowicz

"Niech pani spróbuje seksu, przez to w głowie może się poukładać". Zapadł wyrok sądu w sprawie Owsiaka i Pawłowicz Źródło: .

Krystyna Pawłowicz i Jerzy Owsiak spotkali się w sądzie. A wszystko przez słowa szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które padły w trakcie Przystanku Woodstock. Szef fundacji powiedział w kierunku posłanki, by ta spróbowała seksu, co przez posłankę PiS zostało odebrane jako obelga. Strony spotkały się na sali rozpraw i znamy już wynik ich wzajemnej konfrontacji.

Krystyna Pawłowicz przed dwoma laty złożyła zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Jerzy Owsiak, w trakcie swojego wystąpienia na festiwalu "Przystanek Woodstock" zdecydował się na skierowanie słów w stronę posłanki PiS, namawiając ją do spróbowania pożycia seksualnego. Polityk odebrała to jako obrazę i zgłosiła sprawę do sądu. Znamy już zakończenie tej budzącej emocje sprawy.

Krystyna Pawłowicz pozwała Owsiaka. Poszło o Woodstock

W 2017 roku, w trakcie Festiwalu Woodstock doszło do niespodziewanego wydarzenia. Organizator imprezy, Jerzy Owsiak zwrócił się ze sceny do posłanki Krystyny Pawłowicz, proponując jej spróbowanie stosunku seksualnego. Zdaniem szefa Orkiestry, podjęcie przez Pawłowicz czynności seksualnych mogłoby przełożyć się na poprawę jej charakteru.

- Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukładać - mówił Owsiak

Pawłowicz postanowiła się zrewanżować na Owsiaku i pozwała go do sądu, chociaż szef WOŚP publicznie przeprosił za swoje słowa.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

- Były to nieuprawnione ingerencje w moje życie osobiste. Wypowiedź na festiwalu była formą szczucia na mnie na dużym zgromadzeniu. Od 2014 roku Owsiak nęka mnie nieustannie. Poniża z powodów politycznych. Poniża i upokarza mnie jako kobietę - mówiła Pawłowicz podczas rozprawy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znamy wynik sprawy

Sąd rejonowy Warszawa-Mokotów, który zajmował się sprawą, postanowił ogłosić dzisiaj wyrok. Jerzy Owsiak nie zostanie pozwany, a postępowanie względem niego zostaje zawieszone na rok próby. Co więcej, szef WOŚP musi pokryć koszty procesowe i wpłacić 3 tys. zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Wyrok nie jest prawomocny, w związku z czym obrońca działacza społecznego zapowiada apelację od wyroku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV w niziutkiej cenie
  2. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  3. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  4. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  5. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  6. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

Źródło: Interia

Następny artykuł