Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja

Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja Źródło: youtube/onet_news/

Krystyna Pawłowicz znalazła się w poważnym niebezpieczeństwie, gdy na jej drodze stanął rozwścieczony tłum. Sytuacja stała się na tyle poważna, że na miejscu musiała stawić się policja.

Krystyna Pawłowicz przeżyła prawdziwy dramat. Posłanka nie mogła wsiąść spokojnie do taksówki, dlatego o eskortę poprosiła funkcjonariuszy. Protestujący wykrzykiwali hasła i obrażali polityk. Ona sama o wszystkim postanowiła opowiedzieć w mediach społecznościowych, a nagranie z całego zajścia opublikowała jedna z obrończyń Pawłowicz. 

Krystyna Pawłowicz przeszła przez piekło. W wejściu do taksówki pomogła jej policja

11 września w Sejmie odbyło się spotkanie, na którym zjawiła się nie tylko Pawłowicz, ale między innymi Adam Bodnar. Takie połączenie sprawiło, że pod budynkiem zjawił się tłum, który w ostentacyjny sposób wyrażał swoje poparcie dla rzecznika PO. Spotkanie zakończyło się bardzo późno, dlatego dopiero około godziny 22:30 Pawłowicz opuściła Sejm, jednak nie była w stanie wsiąść do zamówionej wcześniej taksówki. Protestujący odcięli jej drogę i stworzyli zagrożenie dla posłanki. Musiała interweniować policja, która pomogła polityk opuścić plac. Sama Pawłowicz opisała zajście na swoim Twitterze. 

- W środę ok. 22:30 chuliganeria - „obrońcy” A. BODNARA w zemście za moją ocenę tego RPO, szczuci przez TVN UNIEMOŻLIWILI mi wyjście z Sejmu po zakończeniu posiedzenia. Wrzeszczeli obrażając, filmowali, trzymali jakieś transparenty. Do taksówki mogłam przejść dopiero z policyjną ochroną - napisała oburzona Pawłowicz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pełne grozy nagranie obiega internet 

Kobieta, która tego wieczora również znalazła się pod Sejmem, by z kolei wesprzeć posłankę, nagrała całe zdarzenie, a filmik opublikowała w sieci. Obraz jest naprawdę porażający.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie

2.  Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

- Tak skandalicznie zachowywały się te antypolskie gadziny po wyjściu pani poseł @KrystPawlowicz z sejmu. Pani poseł broni nas szarych ludzi, nasze wartości polskie. Nigdy nie prosiłam, ale tym razem proszę o RT i o wsparcie dla naszej pani poseł! - podpisała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

Źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News