Krystyna Pawłowicz obleśnie atakuje Maćka Musiała, który wcześniej uratował Kingę Dudę. "Dla Boga to obrzydlistwo!"

Krystyna Pawłowicz obleśnie atakuje Maćka Musiała, który wcześniej uratował Kingę Dudę. "Dla Boga to obrzydlistwo!" Źródło: Wikimedia Commons/Ralf Lotys

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny zaskakuje swoimi ostrymi i kontrowersyjnymi wypowiedziami. Tym razem posłanka obleśnie odniosła się do wypowiedzi Maćka Musiała, który wcześniej ratował Kingę Dudę.

Krystyna Pawłowicz jest personą, która na scenie politycznej wywołuje niemałe kontrowersje. Każda wypowiedź 67-letniej posłanki nie umyka uwadze mediów i spotyka się zarówno z głosami poparcia, jak i ostrą krytyką. Tym razem zaatakowała gwiazdę Telewizji Polskiej, Macieja Musiała, którego łączyła bliska relacja z córką prezydenta Andrzeja Dudy.

Krystyna Pawłowicz zaatakowała Macieja Musiała. Tego samego, który bardzo pomógł córce prezydenta

Maciej Musiał nie ukrywał, że niegdyś łączył go coś z Kingą Dudą. Wbrew obiegowej opinii była to jedynie przyjaźń. Co ciekawe, kiedyś doszło do wyjątkowo niebezpieczniej sytuacji z udziałem córki prezydenta. Aktor TVP wracał z Kingą z imprezy i szli bulwarami. Nagle Dudę zaatakowało dwóch pijanych i nachalnych mężczyzn. Pomiędzy nimi stanął Maciej Musiał, który uratował prezydencką córkę z opresji.

Teraz obrońca damy w opałach jest krytykowany przez Krystynę Pawłowicz. Mimo że posłanka nie ukrywa swojego poparcia dla prezydenta, chyba zapomniała, że atakowany przez nią chłopak, kiedyś wyciągnął córkę Andrzeja Dudy z tarapatów.

Powód ataku Krystyny Pawłowicz. Aktor w ogniu krytyki

Krystynie Pawłowicz nie spodobało się to, że Maciek Musiał poparł warszawską paradę równości. Aktor znany z tego, że nie wstydzi się swojej katolickiej wiary, najpierw został zaatakowany przez część swoich fanów, a następnie dostał obleśny cios od posłanki z listy Prawa i Sprawiedliwości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Maciej Musiał, katolik infantylny poparł patologie seksualne. Zbesztany uważa, że „szacunek jest możliwy, nawet, jeśli coś się nie zgadza z nauką Kościoła”. Proszę pana, to COŚ to patologia i grzech. NIE zgadza się z nauką Kościoła i na szacunek NIE zasługuje, bo to dla Boga „obrzydlistwo” - napisała posłanka na swoim Twitterze.

Wpis Krystyny Pawłowicz tradycyjnie zebrał równie sporo słów krytyki, jak i poparcia. Sam Musiał odnosił się do słów krytyki, wstawiając post na Instagramie tłumaczący jego poparcie dla parady równości.

- Jest mi smutno. Szalenie przykro. Bo mój ostatni post miał w komunikacie łączyć, a jednak znowu podzielił. Głęboko wierzę, że z perspektywy katolika jest możliwy szacunek, nawet jeśli coś nie zgadza się z nauką kościoła - napisał aktor na swoim profilu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Oliwia Bieniuk chora? W mediach o tym nie usłyszycie
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News