Pawłowicz będzie odpalać race w obywateli! MOCNO PRZESADZIŁA

Pawłowicz będzie odpalać race w obywateli! MOCNO PRZESADZIŁA

Krystyna Pawłowicz postanowiła zaangażować się w dyskusję o Marszu Niepodległości. Zrobiła to, w osobliwy sposób. Znana z kontrowersyjnych wypowiedzi, polityk Prawa i Sprawiedliwości weźmie udział w wydarzeniu i właśnie odpowiedziała na pytania dotyczące używania przez nią rac.

Krystyna Pawłowicz decyzję Hanny Gronkiewicz-Waltz uważa za prowokację. Jedna z najbardziej skandalicznych postaci w Sejmie, znów zabrała głos w sprawie problemów w kraju. W jej ocenie, politycy PiS powinni pójść z nią w marszu, a ona sama... użyje rac!

Kolejna wypowiedź polityk PiS szokuje. Co napisała Krystyna Pawłowicz o marszu?

- BĘDĘ na legalnym Marszu Niepodległości w Warszawie. Niech bojówkarka,poseł WIELGUS / 0-2% poparcia/ nie straszy setek tysięcy Polaków wykorzystaniem swej legitymacji poselskiej do blokowania LEGALNEGO Marszu bo legitymacja ta NIE służy do ŁAMANIA prawa - napisała na swoim Twitterze (pisownia oryginalna). W ocenie Pawłowicz, które później wyraziła przed kamerami dziennikarzy informacyjnych, Prawo i Sprawiedliwość powinno wziąć czynnie udział w przedsięwzięciu. Samą decyzję prezydent Warszawy nazwała prowokacją. - 11 XI idziemy w Marszu TĄ SAMĄ trasą,ale wobec prowokacji HGW, jako państwowym, pod patronatem Prezydenta A.Dudy,do którego zwalczające polski patriotyzm władze Warszawy NIC już NIE MAJĄ. Marsz zorganizuje rząd,z rządowym zabezpieczeniem. Bądźmy WSZYSCY !!! - napisała ponownie na swoim Twitterze Krystyna Pawłowicz (pisownia oryginalna). - Kłamstwo.Bezczelnie chcecie zawładnąć oddolną inicjatywę i ją upartyjnić i zepsuć - napisał pod postem Pawłowicz jeden z internautów. - Idziemy wszyscy a nie tylko partyjni z PIS-u ogarnij się... - zwraca uwagę Pawłowicz jeden z użytkowników Twittera. Na pytania internauty, o ewentualne użycie przez nią rac, postanowiła natychmiast skomentować. - W pana stronę - odpowiedziała kontrowersyjna posłanka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystyna Pawłowicz w Internecie

Wobec decyzji Hanny Gronkiewicz-Waltz w sprawie odwołania Marszu Niepodległości narosło wiele kontrowersji. Politycy PiS na bieżąco komentują sytuację, zwracając uwagę na prawo, nastroje i... własne poglądy. - Po wyborach samorząd w dużych pół miastach. Jaki kram, taki pan... Widać jak głęboko udało się poprzednim władzom PL zdemoralizować mieszkańców miast,jakie wzorce zakorzenić Tylko Polski żal. A teraz 11 XI cd wojny:duże opozycyj miasta (pisownia oryginalna) - central władze państwa - napisała o nastrojach po wyborach samorządowych Krystyna Pawłowicz Okazuje się, że pomimo wielu upomnień ze strony internautów, polityk PiS nie zamierza zmieniać swojego postępowania.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gigantyczny wyciek z PiS! Ujawniono szokującą analizę Kaczyńskiego
  2. Wstrząsająca klęska PiS! Wstyd dla Polski na cały kontynent
  3. Kaczyński będzie wściekły! B. premier zmiażdżył jego ulubieńca
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News