Niektórym pasażerom bez wątpienia opadła szczęka. Nagle do tramwaju wparowała Krystyna Pawłowicz

Niektórym pasażerom bez wątpienia opadła szczęka. Nagle do tramwaju wparowała Krystyna Pawłowicz Źródło: YouTube - Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Krystyna Pawłowicz z pewnością zaskoczyła dzisiaj warszawiaków. Znana posłanka nieoczekiwanie zdecydowała się na przejażdżkę tramwajem przez stolicę. Wszystko uwieczniono na nagraniach.

Krystyna Pawłowicz nieoczekiwanie postanowiła dzisiaj zaskoczyć wszystkich mieszkańców stolicy, dla których podróżowanie komunikacją miejską należy do codziennych czynności. Nikt z podróżujących dziś przez Warszawę nie spodziewał się, że nagle do tramwaju wsiądzie znana posłanka, która zdecyduje się na podróż właśnie w ten sposób.

Do sieci trafiły nawet zdjęcia posłanki, które robią już furorę. Okazuje się, że Polacy z innych miast także nie potrafią uwierzyć w to, że znana polityk postanowiła przemieszczać się przez wielkie miasto właśnie w taki sposób. Pojawiło się mnóstwo komentarzy ze strony ludzi, którzy nie potrafili uwierzyć w dziwny pomysł przedstawicielki Prawa i Sprawiedliwości.

Krystyna Pawłowicz wybrała się w podróż tramwajem

Krystyna Pawłowicz należy do grona posłanek, które wywołują największe kontrowersje wśród społeczeństwa. Ludzie nie kryją, że liczne wypowiedzi przedstawicielki Prawa i Sprawiedliwości w różnych wywiadach bardzo ich denerwują, bo polityk często ma problemy z utrzymaniem nerwów na wodzy. Słynne stały się jej liczne konflikty z przedstawicielkami opozycji.

Znana przedstawicielka partii rządzącej najwyraźniej bardzo przejęła się aferą związaną z wydawaniem publicznych pieniędzy na transport. Krystyna Pawłowicz postanowiła skorzystać z porad Polaków i wybrała dziś komunikację publiczną. Można było się spodziewać, że jej obecność w tramwaju doprowadzi do wielkiego poruszenia wśród pasażerów.

Krystyna Pawłowicz zaskoczyła pasażerów transportu publicznego

Bliska współpracowniczka Jarosława Kaczyńskiego jechała dzisiaj tramwajem numer 7 w Warszawie, a jej obecność nie umknęła fotoreporterom, którzy przypadkowo znajdowali się w komunikacji miejskiej. Postanowili oni zrobić posłance kilka zdjęć, by udokumentować jej nietypową podróż. Nikt nie spodziewał się, że uda się ją spotkać właśnie w takim miejscu.

Dzisiaj grzeje: 1. "Jakim trzeba być sku***synem". Hołdys o atakach TVP na prezydent Dulkiewicz
2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci śmieją się, że z pewnością korzystanie z transportu miejskiego jest spowodowane rozmową z prezesem partii, który prosił swoich posłów, by zwracali znacznie większą uwagę na swoje podróże służbowe. Wygląda na to, że Krystyna Pawłowicz postanowiła wziąć do siebie słowa swojego przełożonego i rzetelnie się do nich zastosować.

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. Dwa dni przed śmiercią Kora ostatkiem sił wypowiedziała wstrząsające słowa. Jej siostra dopiero teraz była w stanie to ujawnić
  4. Jego żona zmarła nagle na wakacjach za granicą. Gdy udało się sprowadzić jej ciało do kraju, lekarzy ścięło z nóg
  5. Mamę obudziło dziwne zachowanie psa. Kiedy za nim poszła, aż zamarła

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu