Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Na oczach wszystkich prosi ministra o pilną pomoc

Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Na oczach wszystkich prosi ministra o pilną pomoc Źródło: YouTube - Telewizja Republika

Krystyna Pawłowicz nie potrafiła utrzymać emocji po tym, co zobaczyła. Postanowiła poprosić o pomoc jednego z ministrów. Posłanka chce, by przedstawiciel Rady Ministrów zareagował jak najszybciej na zaistniałą sytuację.

Krystyna Pawłowicz postanowiła interweniować w sprawie, która interesuje tysiące polskich internautów. Wielu z nich odczuwa wielkie problemy w związku z działalnością pewnych ludzi, dlatego posłanka poczuła odpowiedzialność za to, by pomóc swoim rodakom. Zwróciła się jednocześnie w tej sprawie do jednego z ministrów, by pomógł jej poradzić sobie z bardzo poważnym kłopotem.

Polacy nie są zgodni co do oceny jej zachowania. Nie każdy uważa, że to właśnie posłanka powinna głośno mówić o tego typu problemach, dlatego pojawiły się kontrowersje, jak niemal zawsze przy okazji działalności Krystyny Pawłowicz. Jej akcja nie pozostała jednak niezauważona, w związku z czym problem z pewnością zostanie teraz nagłośniony.

Krystyna Pawłowicz interweniowała w ważnej sprawie

Jeden z internautów postanowił przypomnieć znanej parlamentarzystce o wielkim problemie, z jakim muszą zmagać się niektórzy internauci. Wszystko przez zablokowanie kilku znanych profili na Facebooku i Twitterze, które zdaniem administracji tych portali publikowały treści, które nie powinny znaleźć się w internecie. Krystyna Pawłowicz zgodziła się, że należy interweniować w tej sprawie. 

- To jest skandal! Panie ministrze cyfryzacji Zagórski, panie wiceministrze Andruszkiewicz, proszę o interwencję w sprawie zawieszania i blokowania na Twitterze ważnych dla Polaków profili! - głośno prosi Krystyna Pawłowicz, licząc na to, że ministrowie pomogą jej w trudnej sytuacji.

Krystyna Pawłowicz zwraca się do ministrów 

- Czemu Pani prosi swojego wiceministra? On łaski nie robi! Twitter blokuje wszędzie konserwatywnych komentatorów i profile - napisał jeden z internautów, któremu wyraźnie nie spodobało się to, że posłanka zwróciła się do ministrów w tej sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Parlamentarzystka głośno przyznała, że nie podoba jej się ton odpowiedzi. Postanowiła więc zareagować w swoim stylu, odpowiadając internaucie bezpośrednio.

- Droga, którą ja wybrałam, jest krótsza, co nie znaczy, że sprawę tego rodzaju da się szybko, jeśli w ogóle załatwić. A złośliwości wobec ministra są niepotrzebne - stwierdziła Pawłowicz.

Trudno powiedzieć, czy działania posłanki ostatecznie przyniosą jakikolwiek skutek, jednak wiele osób docenia jej starania w obronie polskiego internetu.

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Biedronka zmieniła sposób płatności! Starsze osoby mocno się zdziwią
  4. Janowski o nowej odsłonie "Jaka to melodia". Tego się nie spodziewaliśmy
  5. Loska w śpiączce usłyszał o śmierci Kory. Żona zdradziła jego wstrząsającą reakcję
  6. Nie uwierzycie! Tak wygląda grób Przybylskiej prawie 5 lat po jej śmierci

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu