Krystyna Pawłowicz zabrała głos w sprawie śmierci Szyszko
Screen/Youtube/Onet News
Agata Karczewska - 9 Października 2019

Krystyna Pawłowicz połączyła TVN ze śmiercią Jana Szyszki. Zachowanie poniżej jakiejkolwiek krytyki

Krystyna Pawłowicz zabrała głos w związku ze śmiercią Jana Szyszki. Posłanka PiS w swoim stylu zasugerowała, że z tą tragedią związana była działalność TVN-u. Jej wypowiedź dla wielu osób jest absurdalna.

Krystyna Pawłowicz w swoim stylu zabrała głos po śmierci Jana Szyszki. Posłanka PiS w bardzo dosadnych słowach zasugerowała, że częściową winę za tę tragedię ponosi TVN. Według wielu osób polityczka grubo przesadziła robiąc takie insynuacje.

Krystyna Pawłowicz obarcza winą TVN

Krystyna Pawłowicz znana jest z tego, że w agresywny sposób odnosi się do przeciwników politycznych PiS-u. Często wdaje się w internetowe potyczki słowne z dziennikarzami i w obelżywych słowach wypowiada się w stronę mediów, które nie sprzyjają partii rządzącej.

Roksana Węgiel i kontrowersyjny strójRoksana Węgiel na koncercie bez spodni. Młoda wokalistka po raz kolejny zaskoczyła kontrowersyjnym strojemCzytaj dalej

Tym razem posłanka posunęła się jeszcze dalej. Zabrała głos w związku z niespodziewaną śmiercią Jana Szyszki. Stwierdziła, że ta tragedia może mieć związek z działalnością TVN-u. Stacja telewizyjna według niej zaszczuła polityka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ewa DrzyzgaChoroba spędzała sen z powiek Ewy Drzyzgi. Prezenterka schudła kilkanaście kilogramówCzytaj dalej

Mocne słowa Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz zareagowała bardzo emocjonalnie na przykre doniesienia dotyczące śmierci byłego ministra środowiska. Posłanka znana ze swojego wybuchowego charakteru szybko znalazła winnych tej tragedii. Dopuściła się zachowania, które dla wielu osób jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Na swoim koncie na Twitterze opublikowała post na ten temat, który spotkał się ze sporym oburzeniem internautów.

- TVN pewnie się cieszy, wczoraj wieczorem wściekłe szczuli na Profesora Szyszkę. Profesor jako Człowiek wrażliwy tego już nie mógł z znieść... Zaszczuliście kolejnego wybitnego Patriotę... Cieszycie się TVN, co? - napisała Pawłowicz.

Niechęć do TVN-u to nic złego, ale jawne obarczenie stacji winą za śmierć Jana Szyszki to już kolejny poziom bezczelności. Nie wiadomo czy TVN odniesie się w jakikolwiek sposób do słów posłanki. Większość osób uzna pewnie ten wpis Pawłowicz za kolejny jej wybryk.

Dzisiaj grzeje:

1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Jan Szyszko. Znamy nieoficjalną przyczynę śmierci
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Krystyna Pawłowicz sprawia wrażenie, jakby świetnie znała się ze zmarłym ministrem. Z jej wpisu wynika, że zdawała sobie sprawę jaki wpływ na zdrowie polityka ma medialny hejt, z którym musi się mierzyć. Kariera na arenie politycznej bardzo często wiąże się z tego typu presją, a obarczanie winą stacji telewizyjnej za śmierć kogokolwiek bez żadnych dowodów jest pomysłem dość kontrowersyjnym.

Obrazy Pikio

Źródło: Twitter/Krystyna Pawłowicz

Najlepsze newsy dnia:

  1. Brutalna prawda o emeryturze. Polacy nie utrzymają nawet mieszkania
  2. Karel Gott nie żyje. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły
  3. 40 osób nie żyje, głównie kobiety i dzieci, kolejnych 12 jest rannych. Koszmar na ślubie
  4. Przepis na idealny kotlet schabowy jurorki MasterChefa. Dzięki niemu odkryjesz zupełnie nowy wymiar klasycznego dania, niebo w gębie
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie

Paznokcie hybrydoweZastanawiasz się, jakie paznokcie hybrydowe zrobić tym razem? Oto zestawienie najlepszych trendów na jesień 2019, każdy z nich jest wyjątkowy!Czytaj dalej

Źródło: Twitter/Krystyna Pawłowicz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News