Pawłowicz publicznie przyznała się, że była w komunistycznej organizacji. Burza w sieci

Pawłowicz publicznie przyznała się, że była w komunistycznej organizacji. Burza w sieci Źródło: screen youtube.com/Telewizja Republika

Krystyna Pawłowicz publicznie przyznała się do tego, że należała do komunistycznej organizacji. Przytoczono również przeszłość ojca posłanki, który miał współpracować z komunistycznymi władzami.

Krystyna Pawłowicz znana jest z burzliwych dyskusji prowadzonych w mediach społecznościowych, w których otwarcie krytykuje zarówno opozycję, jak i wszelkie osoby związane z poprzednim ustrojem w naszym kraju. W jej wypowiedziach nie trudno znaleźć naprawdę mocne słowa, w których nierzadko osoby niezgadzające się z ideologią jej partii nazywa po prostu zdrajcami.

Były poseł Zbigniew Nowak na swoim facebookowym koncie zamieścił wpis, w którym przedstawił działalność Krystyny Pawłowicz za czasów PRL, opisał on również ojca posłanki, którego określił jako "konfidenta UB oraz NKWD, ideologa KW PZPR".

 - Krystyna Pawłowicz – cudowne dziecko socjalizmu. Kolejny poseł PiS funkcyjnym członkiem SZSP, przybudówki Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, następnie w roku 1979 przynależała do Federacji Socjalistycznych Związków Młodzieży Polskiej, organizacji działającej pod silną kontrolą Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej - czytamy.

Krystyna Pawłowicz odpowiada na wpis byłego posła

Na odpowiedź ze strony posłanki PiS nie trzeba było długo czekać. Krystyna Pawłowicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i na swoim profilu na Twitterze regularnie publikuje nowe wpisy, a także odpowiedziała na publikację Zbigniewa Nowaka. W swoim wpisie Pawłowicz nie ukrywa, że należała do Socjalistycznego Związku Studentów Polskich, ale zaznacza, że było to, zanim Zrzeszenie Studentów Polskich zmieniło jeszcze swoją nazwę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- 1 spr.w kt.brałam udział dot.fałszowania wpisów w indeksie. To NIE była spr.polit. Członkostwo w ZSP/SZSP ustało z końcem studiów.Prac.nauk NIE byli już członkami org.studenckiej. Większość studentów należała wówczas do ZSP/S ZSP i nie kojarzyła członkostwa z dział.polit [pisownia oryginalna - dop. redakcji] - odpowiedziała Krystyna Pawłowicz.

Dodatkowo posłanka zaprzecza pogłoskom dotyczącym jej ojca, a także zaznacza, że go kocha i została przez swoich rodziców wychowana "po polsku", w przeciwieństwie do wielu innych znanych polskich polityków.

 - Ojciec NIGDY mi nie mówił o spr.o kt.w w/w twicie mowa.Nie znam sprawy
Niemniej, NIEZALEŻNIE od tego, co się okaże ,kocham mego
Ojca i zawsze będę Go kochała. Wychował mnie po polsku i dla Polski.I za to jestem Mu dozgonnie wdzięczna
Nie jestem Millerem, Rosatim, Kwaśniewskim, Tuskiem [pisownia oryginalna - dop. redakcji] - dodaje posłanka.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Tak szybko Polki jeszcze nie chudły. Dieta chlebowa przynosi piorunujące efekty i jest pyszna
  4. Nagle w łożu małżeństwa z 50-letnim stażem zaczęły dziać się niestworzone rzeczy. Nigdy czegoś śmieszniejszego nie czytałeś
  5. Jak Szelągowskiej udało się przejść tak spektakularną metamorfozę? Nie do poznania, jak dwie różne kobiety
  6. Doniesienia zagranicznych mediów o Agacie Dudzie rozkładają na łopatki. To trzeba zobaczyć na własne oczy, bo nie uwierzycie

 

źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News