Wydało się, jak Krystyna Pawłowicz zarabiała w młodości. Dla wielu będzie to szok

Wydało się, jak Krystyna Pawłowicz zarabiała w młodości. Dla wielu będzie to szok Źródło: youtube/telewizja_republika/

Krystyna Pawłowicz zdecydowanie bardziej woli wypowiadać się na temat życia prywatnego innych, niż zdradzić coś o własnym. Tym bardziej na próżno szukać słów dotyczących jej młodości, która owiana jest tajemnicą. Mimo to, zdradziła w ostatnim czasie naprawdę istotną rzecz. Teraz już wiadomo, jak kontrowersyjna prawniczka zarabiała, będąc nastolatką.

Krystyna Pawłowicz znów sprawiła, że chyba wszystkim opadły szczęki. Tym razem jednak nie chodzi nawet o kolejną ciętą wypowiedź pod czyimś adresem, a o zdanie dotyczące jej tajemniczej przeszłości. Na jednym z portali społecznościowych wyznała, jak zarabiała za czasów młodości.  

Krystyna Pawłowicz o swojej przeszłości 

Najwięcej informacji na temat jej przeszłości możemy dowiedzieć się z biografii, z której wynika między innymi, że chętnie ćwiczyła lekkoatletykę, w czym udało jej się nawet odnosić sukcesy. Choć przeczytać możemy tam naprawdę wiele, to sama Pawłowicz raczej rzadko zdradza coś bezpośrednio swoim fanom. Teraz jednak nastąpił przełom i wyznała, jakiej pracy podjęła się na studiach. A to wszystko dlatego, że internauci wytknęli jej, iż dokładnie w tym okresie działała w Socjalistycznym Związku Studentów. 

- Nie można było pracować w Spółdzielni Studenckiej jeśli się nie było w SZSP, a to jednak był zastrzyk kaski, na alpagę na przykład, albo na wyjazd w Tatry - czytamy na Twitterze. 

Odpowiedź Pawłowicz o dziwo była niezwykle krótka, jednak szokująca chyba jak żadna dotąd. 

- Pracowałam czasem poprzez Bratniak jako opiekunka do dzieci. Zarabiałam na podręczniki - zdradziła źródło dochodów polityk. 

DALSZA CZĘŚĆ TEK,STU POD GALERIĄ

Kto by się tego spodziewał? 

Trzeba przyznać, że chyba nikt nie podejrzewałby, że kobieta, która wręcz słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, często ubranych w nieprzyjemne słowa, niejednokrotnie obrażające innych, zajmowała się niegdyś dziećmi. Warto zauważyć, że Pawłowicz raczej nie uchodzi na prawdziwą oazę spokoju, która zawsze trzyma nerwy na wodzy i w kompetentny oraz delikatny sposób wyjaśnia problematykę danej sytuacji. Prawniczka jest zdecydowanym tego przeciwieństwem, jednak jej wyznanie wskazuje na to, że swego czasu była zupełnie inna. W końcu podczas sprawowania opieki nad dziećmi, spokój, opanowanie i stosowny język to wręcz podstawy, których każdy powinien się sztywno trzymać.  

twitter/krystyna_pawlowicz/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News