Bulwersujący wpis Pawłowicz. Posłanka spekuluje z czyich rąk ma zginąć Polska

Bulwersujący wpis Pawłowicz. Posłanka spekuluje z czyich rąk ma zginąć Polska Źródło: Wikimedia Commons/Lukas Plewnia

Krystyna Pawłowicz słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi w mediach. Posłanka jest również bardzo aktywna na swoim Twitterze. Tym razem zabrała głos w sprawie wrogów Polaków. Pawłowicz ostrzega przed tym, co może jej zdaniem doprowadzić do zguby Polski.

Krystyna Pawłowicz znana jest z tego, że bardzo często komentuje różne sprawy za pośrednictwem swojego Twittera. Zwykle opinię posłanki PiS są uznawane przez część społeczeństwa za kontrowersyjne a nawet oburzające. Polityk nie ma problemów z wyrażaniem swojego zdania zdecydowanie. Tym razem zabrała głos w sprawie wrogów Polski. 

Krystyna Pawłowicz pyta społeczeństwo polskie

Krystyna Pawłowicz traktuje swojego Twittera jak sejmową mównicę i znana jest z tego, że wygłasza w internecie płomienne przemowy dotyczące sytuacji politycznej w Polsce. Wielu użytkowników tego serwisu wchodzi w polemiki z posłanką PiS, które czasem kończą się wojną na słowa.  Wczoraj Krystyna Pawłowicz wystosowała wpis, w którym zadała swoim obserwującym poważne pytanie. Rozterka posłanki dotyczyła przyszłości Polski i kierunku w jakim nasz kraj dąży. 

Pawłowicz sugeruje z czyich rąk może zginąć Polska

Post posłanki był bezpośrednio związany z ostatnimi wyborami. Jak wiadomo zakończyły się one spektakularnym zwycięstwem PiS. Partia jednak nie chce, żeby jej dobra passa się skończyła i już zaczęła kampanię dotyczącą kolejnego głosowania. 

- Pytanie do Polaków na wybory to: CZY Polska ma ZGINĄĆ z RĄK opozycyjnych, wykorzenionych z polskiej tożsamości,sfrustrowanych przegranymi w ostat. wyborach do Sejmu i PE WŁODARZY kilku polskich miast wyhodowanych ZBYT DECENTRALISTYCZNYMI reformami samorządowymi w PL z l.90-tych? (pisownia oryginalna - dop. redakcji) - zapytała posłanka na Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Posłanka odnosi prawdopodobnie do tego, że być może wielkie polskie miasta stanęły po stronie opozycji, natomiast Polska, to również wieś i mniejsze miejscowości. Wpisuje się tym komentarzem do silnych głosów dotyczących tego, że to właśnie dzięki wsparciu wsi PiS nadal utrzymuje się na szczycie władzy. Wiele osób zbulwersował wpis posłanki. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy.

 

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  4. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  5. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy

Źródło: Twitter

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu