Krystyna Pawłowicz zaczęła udzielać modowych porad. "Świat się kończy"

Krystyna Pawłowicz zaczęła udzielać modowych porad. "Świat się kończy" Źródło: Flickr/MEDIA WNET

Krystyna Pawłowicz to niezwykle charyzmatyczna postać polskiej sceny politycznej. Znana polska polityk zazwyczaj nie przebiera w słowach i słynie z ciętego języka. Tym razem posłanka postanowiła skomentować wygląd zagranicznej ambasadorki.

Krystyna Pawłowicz nigdy nie boi się głośno wyrażać swojego zdania. Posłanka nie obawia się konsekwencji swoich słów i odważnie głosi swoje zdanie zarówno na mównicy w sejmie, jak i w mediach społecznościowych. Tym razem Krystyna Pawłowicz postanowiła udzielić modowych rad znanej zagranicznej ambasadorce. 

Krystyna Pawłowicz nie przestaje zaskakiwać

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości często zamieszcza w mediach społecznościowych wpisy, które wywołują burzę wśród internautów. Pawłowicz jednak nie przejmuje się tym i w dalszym ciągu publikuje swoje zdanie w internecie. Teraz kontrowersyjna polska polityk postanowiła zostać ekspertką modową i opublikowała swoje zdanie na temat wyglądu Ambasadorki USA.

Georgette Mosbacher opublikowała na Twitterze radosną informację dotyczącą zniesienia wiz dla Polaków do USA. Oczywiście pod wpisem ambasadorki nie mogło zabraknąć komentarza Krystyny Pawłowicz. Posłanka PiS postanowiła jednak nie zabierać głosu w sprawie wiz, za to skomentowała wygląd Mosbacher. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pani Ambasador ma teraz fantastyczną, odmładzającą ją fryzurę. Do poprzedniej proszę nie wracać. Teraz jest bardzo dobrze - skomentowała Krystyna Pawłowicz na Twitterze Georgette Mosbacher. 

Tweet posłanki PiS został zauważony przez Karolinę Korwin-Piotrowską. Dziennikarka postanowiła w dość żartobliwy sposób odnieść się do słów Pawłowicz, skierowanych do ambasadorki USA. 

- Krystyna została nagle stylistką i od razu jakoś milej - napisała Karolina Korwin-Piotrowska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
2. Żałosną wpadkę podczas ślubu uchwyciła kamera. Cały kościół momentalnie eksplodował ze śmiechu

Chociaż Krystyna Pawłowicz słynie z wygłaszania dość kontrowersyjnych opinii, to zazwyczaj dotyczyły one spraw związanych z polityką i problemami społecznymi. Teraz jednak posłanka postanowiła wygłosić swoje zdanie w temacie mody i stylu. Jesteśmy ciekawi, czy Georgette Mosbacher posłucha rady polskiej "koleżanki" i pozostanie przy obecnej fryzurze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  2. Panna młoda zdradziła męża na własnym weselu. Przyłapała ją teściowa
  3. Dramatyczny apel Anny Przybylskiej chwilę przed śmiercią. Błagała, żeby natychmiast przestali, to było okrutne
  4. Widzowie już dawno nie byli tak wściekli na Polsat i TVN! "Doznałam szoku widząc to w TV", "Po pijaku ustalali"
  5. Podłe zdjęcia wyszły na jaw. Magda Gessler nie chciała, żeby kiedykolwiek ujrzały światło dzienne

źródło: Instagram

Następny artykuł