Krystyna Pawłowicz otrzymała kuszącą propozycję. "Z przyjemnością zrobię pani Krystynie metamorfozę"

Krystyna Pawłowicz otrzymała kuszącą propozycję. "Z przyjemnością zrobię pani Krystynie metamorfozę" Źródło: YouTube/Telewizja Republika

Krystyna Pawłowicz wdała się ostatnio w kolejną burzliwą, internetową dyskusję. Tym razem nie chodziło jednak o politykę - budzącym wielkie emocje tematem okazał się strój posłanki. Pawłowicz została zaskoczona niezwykle kuszącą propozycję metamorfozy.

Krystyna Pawłowicz doskonale czuje się zarówno na mównicy sejmowej, jak i na Twitterze. Nie ma oporów przed wdawaniem się w ostre dyskusje, a nawet spory z innymi użytkownikami tej platformy społecznościowej. W tweetach posłanki znaleźć można to, do czego przyzwyczaiła obserwatorów polskiej sceny politycznej: bezpardonowy język i ofensywne przedstawianie swojego zdania. Tak w tematach politycznych, jak i modowych. Właśnie dostała kuszącą propozycję metamorfozy, w którą ciężko uwierzyć. 

Krystyna Pawłowicz w sukni z polskiego lnu. Nie są to tanie rzeczy

Genezą burzliwej dyskusji był artykuł "Super Expressu", w którym jeden ze stylistów ocenił sukienkę kontrowersyjnej polityk. Porównał ubranie do "wora pokutnego", a na ripostę nie trzeba było długo czekać. Oburzona Pawłowicz określiła projektanta Piotra Krajewskiego mianem "pretensjonalnego" i "bez stylu i wyglądu".

Wyjaśniła też, że jej sukienka została zaprojektowana przez polską firmę i zrobiona jest z lnu. Niby nic niezwykłego, ale jak to określiła: "szlachetnego, polskiego lnu". Zarzuciła też styliście, że ten nie odróżnia tego prestiżowego materiału od "swojej chińszczyzny z pobliskiego bazarku". Jak podaje "Super Express", sukienka posłanki Pawłowicz kosztuje w firmowym sklepie 420 złotych.

Wygląd za milion dolarów. Zaskakująca propozycja stylisty

Wkrótce wygląd Krystyny Pawłowicz może być jednak wyceniany na znacznie więcej. Stanie się tak z pewnością, jeśli przyjmie zaskakującą ofertę Piotra Krajewskiego. Stylista najwyraźniej nie wziął do serca słów kontrowersyjnej posłanki i wyszedł do niej z ciekawą propozycją.

- Z przyjemnością zrobię pani Krystynie metamorfozę i podpowiem, co zrobić, by prezentować się jak milion dolarów - mówi projektant na łamach "Super Expressu". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jest chętny udzielić polskiej polityk osobistych lekcji. Jako przykład stylu podaje Angelę Merkel. Zdaniem stylisty, jej styl nie jest "odjazdowy", ale kanclerz Niemiec nie zalicza modowych wpadek - idealnie dobiera stroje do swojej sylwetki. Piotr Krajewski odniósł się także do tłumaczeń Pawłowicz, że krytykowaną przez niego sukienkę kupiła w sklepie prestiżowej marki.

- Cena i metka nie powinny grać głównej roli, kluczem jest fason. Jeśli chodzi o materiały, to do Sejmu lepiej wybierać bezpieczniejsze tkaniny. Lekka bawełna będzie jak najbardziej na miejscu - wyjaśnia, w ramach pierwszej lekcji, projektant.

Propozycja Piotra Krajewskiego na pewno była zaskakująca i kusząca, można jednak się spodziewać, że Krystyna Pawłowicz nie będzie się nad nią długo zastanawiała. Znając jej temperament, może nie chcieć skorzystać z porad innych, lecz kto wie, być może już wkrótce stanie się najlepiej ubraną postacią polskiej polityki. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Najcięższa kobieta świata schudła ponad 400 kilogramów. Dziś wygląda jak bogini, oszałamiające zdjęcia
  4. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  5. Widzieli, jak umarł, szykowali się do pogrzebu. Po "śmierci" mężczyzna przyszedł na rodzinnego grilla, wszystkich wbiło w ziemię
  6. Materiał ukazany w TVN wstrząsnął widzami. Nie żyje Filip

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News