Krystyna Pawłowicz zmieszana z błotem. Poszło o jej stylizację, "wygląda niechlujnie"

Krystyna Pawłowicz zmieszana z błotem. Poszło o jej stylizację, "wygląda niechlujnie" Źródło: Screen/Youtube/Janusz Jaskółka

Krystyna Pawłowicz jest barwną postacią polskiej sceny politycznej. Swoimi wypowiedziami często prowokuje do dyskusji całe społeczeństwo. To, co również budzi kontrowersje, to styl polityczki. Na ten temat ostro wypowiedział się ostatnio znany projektant mody.

Krystyna Pawłowicz jest osobowością, której obecność w polskim Sejmie wzbudza ogromne emocje w społeczeństwie. Posłanka nie ma problemów z głoszeniem swoich bardzo konserwatywnych poglądów. Jest aktywną użytkowniczką Twittera i często jej wpisy są ostrym komentarzem dotyczącym różnego rodzaju zjawisk na świecie. Ostatnio to ona znalazła się w ogniu krytyki. Chodzi o jej strój.

Krystyna Pawłowicz zmieszana z błotem

Krystyna Pawłowicz bardzo często znajduje się w centrum zainteresowania mediów. Głównie ze względu na swoje kontrowersyjne wpisy i wypowiedzi. Polityczka lubi wdawać się w dyskusje z internautami i tłumaczyć im swoje racje. Niedawno to ją spotkała fala krytyki.

Na temat jej stylu wypowiedział się słynny projektant mody, Piotr Krajewski. Jego słowa z pewnością nie spodobają się posłance. Modowy guru nie przebierał w słowach i zmieszał z błotem stylizację Pawłowicz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niechlujny styl Krystyny

Wypowiedź Krajewskiego dotyczyła stylizacji, na którą posłanka zdecydowała się na posiedzeniu Sejmu 3 lipca. Uważa on, że wybrane przez Pawłowicz ubrania są bardzo niefortunne. Przypomniał również, że jeżeli obejmuje się ważny urząd i uczestniczy się w życiu publicznym, należy pamiętać o tym, żeby strój był odpowiednio dobrany do rangi stanowiska. Krystyna Pawłowicz, według projektanta, nie zdaje tego egzaminu. 

- Niestety, pani Krysia nie ma zmysłu modowego. Tylko przypomnę, że jakiś czas temu twierdziła, że inspirację stanowi dla niej Agata Duda. Cóż, nie sądzę, żeby prezydentowa kiedykolwiek nałożyła na siebie pokutny worek. Nie chodzi o to, żeby sprawiać komukolwiek przykrość, jednak wygnieciona sukienka nie tylko uwypukla wszelkie mankamenty, ale przede wszystkim wygląda niechlujnie i nie przystoi do powagi Sejmu - wyjaśnił swoje zdanie na temat stylizacji posłanki, Piotr Krajewski. 

Uważa on, że Krystyna Pawłowicz jest "bezguściem" i powinna zastanowić się nad swoim wizerunkiem. Użycie sformułowania "worek pokutny" świadczy o tym, jak źle jest ze stylem posłanki. Warto przypomnieć, że ostatnio Pawłowicz wdała się w dyskusję z jedną z internautek, która odważyła się skrytykować styl Agaty Dudy. Wygląda na to, że posłanka nie ma za bardzo kompetencji, żeby wypowiadać się na temat mody. 

ZOBACZ TAKŻE

  1.  Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Te paznokcie hybrydowe to absolutny hit wakacji 2019! Każda stylowa kobieta powinna takie mieć
  4. Kazimierz M. usłyszał zarzuty. Grozi mu więzienie
  5. Rzecznik Ziobry ma "bardzo niskie kompetencje". Nie będzie asystentem na uczelni
  6. Absurd, kogut stanie przed sądem, bo... jego sąsiedzi nie mogą się wyspać przez uciążliwe pianie

Źródło: Pomponik

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News