Krystyna Pawłowicz po wielu latach ujawniła prawdę. Wyznanie nt. dawnej decyzji Jarosława Kaczyńskiego jest hitem internetu

Krystyna Pawłowicz po wielu latach ujawniła prawdę. Wyznanie nt. dawnej decyzji Jarosława Kaczyńskiego jest hitem internetu Źródło: Wikimedia Commons/Lukas Plewnia

Krystyna Pawłowicz postanowiła w końcu wyjawić szczegóły swoich początków w polityce. Okazało się, że swoją pozycję musiała przez długi czas budować - kontrowersyjna polityk nie od razu zdobyła uznanie Jarosława Kaczyńskiego.

Krystyna Pawłowicz zdradziła, jak została kiedyś potraktowana przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Okazało się, że budowanie sobie pozycji w PiS wymaga od polityków wielu poświęceń i dużej elastyczności. Prezes partii dawał jej "zadania specjalne".

Wybory coraz bliżej, na listach zabraknie Krystyny Pawłowicz

Wybory parlamentarne już za pasem, a startujące partie już przygotowują listy wyborcze. W tym roku zabraknie na nich Krystyny Pawłowicz, która zapowiedziała swoje odejście z polityki. Mimo to PiS ma już swoich kandydatów, którzy otrzymają "jedynki" w wielu okręgach. Zazwyczaj najwyższe miejsca na listach dostają najważniejsi politycy w partii, którzy niekoniecznie pochodzą z danego regionu. Często nazywa się ich pogardliwie "spadochroniarzami". Jeden z internautów wyraził o nich swoje zdanie, czego nie pozostawiła bez komentarza posłanka Pawłowicz - która przy okazji zdradziła, jakie były jej początki w polityce.

- Najbardziej w polityce nienawidzę spadochroniarzy i d*po-włazów. Teraz każdy widząc poparcie PiS będzie w stanie wbić sobie gwóźdź do du*y w imię utrzymania się przy władzy. Bez względu na poglądy. Porzucanie ich wbrew swoim wcześniejszym zapowiedziom kampanijnym jest kur***m - napisał internauta na Twitterze.

Postem mogła poczuć się urażona posłanka Zjednoczonej Prawicy, która jak się okazało - sama zaczynała jako "spadochroniarz". Postanowiła więc odnieść się do słów użytkownika Twittera.

Krystyna Pawłowicz odnosi się do słów internauty, zdradzając swoje początki w polityce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ja byłam „spadochroniarzem” posłanym przez Prezesa do okręgu 18 siedlecko-ostrołęckiego, choć mieszkam od 67 lat w Warszawie. Starałam się wykonywać swe poselskie obowiązki, jak umiałam najlepiej.Podejmowałam wiele interwencji, też w indywidualnych sprawach ,ale i w obronie całych grup - odpowiedziała posłanka na Twitterze - odpowiedziała Krystyna Pawłowicz.

Internauta, w odpowiedzi napisał, że nie atakował w ten sposób posłanki. Zasugerował, że chodziło mu o działaczy ugrupowania Kukiz'15, którzy trafili pod skrzydła Prawa i Sprawiedliwości.

- Czy Pani krzyczała o 447? Czy krzyczała Pani o antysystemie? Nie. Wiec ten post nie dotyczy Pani Profesor - odparł internauta.

Źródło: Twitter/Krystyna Pawłowicz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor M jak miłość ma poważne problemy z alkoholem. Przez długi czas mieszkał na ulicy
  2. Bracia Golec unikają TEGO tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po nich nie spodziewał!
  3. Nawet kilkaset złotych więcej dla emerytów. Ale nie dla wszystkich
  4. Agnieszka zgodziła się na oświadczyny. Ale jest jej niedobrze na samą myśl, że ma być jego żoną
  5. Tańczyła ze Sławomirem w "Tańcu z gwiazdami". Nie uwierzycie w to, co będzie teraz robić
  6. Z niebieskiego Volvo wysiada mężczyzna i czule wita się z pieskiem. To Kamil Durczok!

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News