Pawłowicz zabrała głos ws. awarii oczyszczalni w Warszawie. Powiedziała, że Mariusz Błaszczak ratuje życie Polakom

Pawłowicz zabrała głos ws. awarii oczyszczalni w Warszawie. Powiedziała, że Mariusz Błaszczak ratuje życie Polakom Źródło: Screen/Youtube/Telewizja Republika

Krystyna Pawłowicz zdecydowała się zabrać głos w sprawie awarii oczyszczalni, która miała niedawno miejsce w Warszawie. Posłanka PiS w swoim stylu wyraziła opinię na temat działalności prezydenta stolicy. Stwierdziła również, że Mariusz Błaszczak ratuje życie Polaków.

Krystyna Pawłowicz postanowiła zabrać głos w sprawie sytuacji, do której doszło niedawno w Warszawie. Posłanka podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi awarii oczyszczalni ścieków, a także reakcji prezydenta miasta na to wydarzenie. Wypowiedź polityczki nasycona była wieloma mocnymi słowami. 

Krystyna Pawłowicz dzieli się refleksjami na temat awarii Czajki 

Krystyna Pawłowicz wykorzystała awarię oczyszczalni ścieków w Warszawie, żeby skrytykować działalność prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Posłanka stwierdziła, że jego zachowanie w obliczu tej kryzysowej sytuacji było skandaliczne. Pawłowicz oskarża go o zatajenie informacji na temat awarii. Padły również słowa domagające się dymisji Trzaskowskiego w związku z całym zamieszaniem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Według posłanki zachowanie Rafała Trzaskowskiego w związku z awarią warszawskiej Czajki jest kolejnym dowodem na to, że nie nadaje się on na urząd prezydenta. Posłanka twierdzi, że polityk działa na niekorzyść mieszkańców i zachowuje się nieodpowiedzialnie. Porównuje jego działania do Putina. 

- Nieprawdopodobny skandal. Rafał Trzaskowski jak kiedyś Putin, przez dobę ukrywał przed opinią publiczną awarię warszawskiej oczyszczalni ścieków. Naraził na ciężkie infekcje i choroby wielu mieszkańców Warszawy i dalszych nadwiślańskich miejscowości - brzmiały ostre słowa polityczki. 

"Panie prezydencie Warszawy, wiesz co to honor?"

Krystyna Pawłowicz łączy to ze zbliżającymi się jesiennymi wyborami, a także zapowiadaną wizytą Donalda Trumpa w Polsce. Według niej Trzaskowski po raz kolejny zaprezentował swoją nieudolność i urzędnicze niedbalstwo, przez co powinien poddać się do dymisji. Warto przypomnieć, że prezydent podpadł posłance PiS już wcześniej podpisując kontrowersyjną Kartę LGBT. 

- Panie prezydencie Warszawy, wiesz co to honor? Głośno i publicznie podziękuj Polskiemu Wojsku i ministrowi obrony narodowej Mariuszowi Błaszczakowi, którzy zlekceważonym przez ciebie Polakom i przez twą urzędniczą nieudolność ratować muszą teraz zdrowie i życie - napisała na swoim Twitterze Krystyna Pawłowicz wychwalają działalność ministra PiS. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po wielu miesiącach rozłąki wrócił po psa. W tajemnicy zaszedł pod drzwi, gdy zwierzak wyszedł zaczęło się gorące powitanie
2. Znany aktor miał straszny wypadek. Jego auto wypadło z drogi, jest w ciężkim stanie 

Rafał Trzaskowski zareagował na te zarzuty polityków PiS i zapewnił społeczeństwo, że dokłada wszelkich starań, żeby zminimalizować szkody związane z awarią oczyszczalni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tusk: Hejt i upokorzenie, to sposób na rządy obecnej władzy, a nie odosobnione przypadki
  2. Gwiazda Polsatu jest w CIĄŻY! Pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem, co dalej z karierą?
  3. Żona przypadkiem odkryła, że jest na nagraniach w telefonie męża. Wylądował w więzieniu
  4. Zmarłą na raka babcię pochowali z telefonem. Po 3 latach odebrali SMS-a, treść wywołała poruszenie
  5. Gwiazda TVN pierwszy raz powiedziała o pogrzebie Piotra Staraka. Przekazała, co w najbliższych dniach planuje rodzina zmarłego

Źródło: Polityczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News