Janda opublikowała ohydne groźby "polskich katolików". "Nie przestaniemy płacić na Kościół, wypier*alać"

Janda opublikowała ohydne groźby "polskich katolików". "Nie przestaniemy płacić na Kościół, wypier*alać" Źródło: facebook - Krystyna Janda

Krystyna Janda opublikowała na swoim facebooku wyjątkowo wulgarna groźbę "polskiego fanatyka religijnego". Internauci są w szoku, w komentarzach rozpętała się niemała burza.

Krystyna Janda od dłuższego czasu publikuje na swoim fanpage na Facebooku przemyślenia z zakresu tematów politycznych i społecznych. Jej wpisy budzą różne reakcje w internecie, zazwyczaj prowokują one dyskusje internautów w komentarzach. Tym razem znana aktorka opublikowała tekst który zaszokował wszystkich.

Krystyna Janda publikuje ohydną groźbę "polskiego katolika"

Aktorka udostępniła zrzut ekranu z popularnego fanpage o nazwie "Bezczelna lewaczka". Wyjątkowo wulgarny wpis oburzył nie tylko aktorkę ale i internautów.

- No i co k***o je**na? Myślisz, że jak bedziesz tak napie*dalac na nasz kościół to my się przestraszymy i przestaniem na niego płacić? To jest katolicka Polska je***cu ped**ski i tu kościół jest najważniejszy!!!! Bez niego to ciapateria i dno! Nie wiesz o tym????? To się k***o dowiedz i nie pie***l o tych 19 miliardach bo to i tak mało!!!!! (pisownia oryginalna - dop. red.) - piszę sfrustrowanych internauta na screenie zamieszczonym przez aktorkę.

Nie jest znany kontekst tej wypowiedzi, jednak jak wynika z treści i komentarzy innych użytkowników - dotyczył tematu ilości pieniędzy państwowych przekazywanych na Kościół. 

- Kościół trzyma nas w jedności i nigdy mu się za to nie będziemy w stanie wypłacić! A jak coś ci się nie podoba to wypie***laj smieciu do swojego żydowa albo isis bo ci tak z mordy ch**nia jedzie ze można się porzygac! Nienawidze takich sku***ieli jak ty ktorzy nienawidzą Polski! Nie zaslugujecie na Nią!!!!!!! (pisownia oryginalna) - kontynuuje w swojej groźbie "fanatyk".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci oburzeni wpisem

Tak wulgarny i przepełniony nienawiścią wpis szybko wywołał reakcje internautów i rozpalił antyklerykalne nastroje.

- Typowy, kochający i miłosierny parafianin. W dodatku intelektualista i erudyta - komentuje internautka

- Opluć, zwyzywać wszystkich którzy mają czelność myśleć inaczej ot typowy, polski katolik - pisze inny użytkownik Facebooka. 

Wśród komentujących znaleźli się także katolicy, którzy publicznie bili się w pierś za zachowanie internetowego "fanatyka".

- A słownictwo, to chyba prosto z kazania? Też jestem katoliczka i wstyd mi za takich! A pan Jezus przecież był Żydem, jak to wytłumaczyć? Taką nienawiść? - napisała jedna z użytkowniczek. 

- Na szczęście są jeszcze myślący katolicy. Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka - napisał inny internauta.

Źródło: facebook - Krystyna Janda

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: facebook

Następny artykuł