Przed Wielkanocą zmarła mama Krystyny Jandy. W dramacie ma wsparcie dzieci i przyjaciółki

Przed Wielkanocą zmarła mama Krystyny Jandy. W dramacie ma wsparcie dzieci i przyjaciółki Źródło: screen youtube.com/Wajda Making

Krystyna Janda tuż przed Wielkanocą przeżyła potworną tragedię. Na szczęście przy aktorce nadal trwają osoby, które potrafią podnieść ją na duchu.

Krystyna Janda jest doskonale znana miłośnikom polskiego kina oraz teatru. Aktorka ma na swoim koncie kilka prawdziwie kultowych ról, które przeszły już do historii i będą pamiętane jeszcze przez długie lata. Jednak niestety artystka przeszła ostatnio przez prawdziwą tragedię, z której naprawdę bardzo ciężko jest się pozbierać. Na szczęście aktorka mogła liczyć na wsparcie ze strony swoich najbliższych.

Krystyna Janda straciła matkę

Śmierć matki jest zawsze ogromną tragedią, z którą do końca nigdy nie można się pogodzić. Bo jak przywyknąć do tego, że osoba, która nas urodziła, wychowała i opiekowała się nami, już nigdy nas nie przytuli, czy nie usłyszymy już jej głosu. Wraz z jej odejściem odchodzi także część nas.

Niestety przekonała się o tym na własnej skórze Krystyna Janda, która była niezwykle przywiązana do swojej mamy, z którą łączyła ją bardzo silna emocjonalna więź. Co więcej, aktorka dowiedziała się o tym, co się stało po jednym ze swoich spektakli. Jeszcze tego samego dnia, zanim wyszła do swojej pracy, czule pożegnała się z małą. Nie miała pojęcia, że robi to po raz ostatni.

Bliscy Krystyny Jandy potwierdzają, że był to dla niej potworny cios, z którym nie potrafiła sobie poradzić bardzo długo. Jednak na szczęście miała przy sobie zarówno rodzinę, jak i przyjaciół, którzy w tych trudnych chwilach okazali się nieocenieni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Krysia kompletnie się rozsypała. Były bardzo zżyte. Mama prowadziła jej dom w Milanówku, pomagała wychować synów, wspierała, gdy zmarł jej mąż i gdy otwierała dwa teatry - mówiła znajoma aktorki.

Jedna z osób, które wspierały Krystynę Jandę, była jej przyjaciółka Magda Umer, z którą zna się od wielu lat. Artystki bardzo lubią spędzać ze sobą czas, a zdarzało się również, że razem podróżowały po Włoszech. Co więcej, Magda Umer doskonale znała mamę swojej przyjaciółki i wiedziała, jak obie są ze sobą zżyte. Dlatego też wiedziała jak trafić do swojej przyjaciółki.

 - Od lat mówię, że tylko tej mamy zazdroszczę Krysi. Uwielbiam ją. Kilka razy byłyśmy razem na ważnych wyprawach - stwierdziła Magda Umer.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA!
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. Gdzie mieszka Halinka z "Kiepskich"? Mieszkańcy nie dają spokoju aktorce
  4. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  5. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  6. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu

 

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News