Sieć obiegły zdjęcia Jandy sprzed lat. Fani wyłapali niemożliwy szczegół, rozpętała się burza

Sieć obiegły zdjęcia Jandy sprzed lat. Fani wyłapali niemożliwy szczegół, rozpętała się burza Źródło: instagram.com tojajanda

Krystyna Janda pokazała swoje zdjęcia sprzed lat. Widok niewątpliwie zrobił na jej sympatykach ogromne wrażenie, ale ich baczne oko momentalnie wychwyciło pewien szczegół. Wystarczyła chwila, by rozpętała się wielka burza.

Krystyna Janda od lat uchodzi za czołową gwiazdę w świecie polskich artystów. Raczej trudno znaleźć kogoś, kto potrafiłby jej dorównać. Jest wszechstronnie uzdolniona, co udowodniła już niejednokrotnie, odznacza się nieprawdopodobnym wdziękiem i osobowością. Mimo ogromnego zainteresowania, jakie powstało wokół jej osoby, ona sama niewiele mówi o tym, co z życiem zawodowym nie jest związane. Sporadycznie raczej zdarzało się jej opowiadać o najbliższych czy sferze bardziej osobistej. Ostatnio zaskoczyła wszystkich, publikując fotki sprzed lat. Rozpętała tym niemałą aferę. 

Krystyna Janda na zdjęciach sprzed lat. Fani zwrócili uwagę na jedną rzecz 

67-letnia Janda od dawna pozostaje aktywna na Instagramie, na którym ochoczo wraca pamięcią do odgrywanych przed laty ról, zdradza, jak wygląda jej praca na co dzień i przede wszystkim, stara się utrzymać jak najlepszą relację z sympatykami. Ostatnio zdecydowała się pokazać tam również dwa archiwalne zdjęcia, a mianowicie sfotografowany dyplom ukończenia Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie oraz legitymację szkolną. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Oba dokumenty pochodzą z lat 70., zatem Janda miała wówczas nieco ponad 20 lat. Niektórych szczerze mogło zaskoczyć, że artystka nie zasłoniła swoich danych, jednak to, co wywołało wśród internautów największe poruszenie to... data urodzenia. Choć w sieci możemy znaleźć informację, że gwiazda urodziła się 18 grudnia 1952 roku i to właśnie tego dnia świętuje ona swoje urodziny, na sfotografowanym dokumencie widnieje 19 grudnia. Nie umknęło to uwadze obserwatorów, którzy postanowili nie zwlekać i podzielić się swoim spostrzeżeniem. 

- Myślałam, że Pani urodzona 18 grudnia - przyznaje jedna z fanek. 

- To 18 czy 19 grudnia? - dopytuje kolejna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagłe, pilne ostrzeżenie służb dla wszystkich Polaków. Sytuacja jest poważna

2. Nie żyje wielokrotnie nagradzana dziennikarka TVP. Polskę obiegła tragiczna wiadomość

3. Polskie służby przedstawiły pilne ostrzeżenie. Dotyczy wszystkich Polaków

Choć Janda nie zdecydowała się odpowiedzieć dociekliwym sympatykom, niektórzy przypomnieli sobie jej słowa sprzed lat, w których to wyjawiła, jaka tak naprawdę jest jej data urodzenia. 

- Urodziłam się, nie jak podają moje dokumenty - 18 grudnia, ale dzień później, a wszyscy byli faktem moich trudnych urodzin, tak zakręceni, że zapisali dzień, który upłynął, czyli 18 grudnia. Jak wiadomo w astrologii, wróżeniu i całym tym biznesie, nawet godzina jest ważna, tak więc urodziłam się o 2 w nocy 19 grudnia 1952 roku - pisała w 2012 roku na swoim blogu Krystyna Janda. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polsat przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Polacy, uwaga
  2. Tragiczna wiadomość obiegła media. Komitet olimpijski: Nie żyje legenda sportu, miała 99 lat
  3. Anna Mucha wyszła w staniku na ulice Warszawy. Zdjęcie w sieci, widok odbiera mowę
  4. TVP przekazało przykre informacje. Nie żyje prawdziwa legenda
  5. Bolał ją brzuch, lekarze myśleli, że ma zwykłe torbiele. Podczas operacji wyjęli z niej wstrząsającą rzecz, byli przerażeni
  6. Nastolatka nie wie, jak zaszła w ciążę. Nie współżyła z chłopakiem, mówi o niepokalanym poczęciu
  7. Zawieszenie czternastki na 3 lata, 30% pensji mniej i zmiana zasad zarabiania. Jest groźba strajku generalnego
  8. Najlepszy sposób na pozbycie się kleszczy z ogrodu. Wystarczy jedna roślina
  9. Katarzyna Dowbor podjęła decyzję, pomoże rodzinie, która straciła dom. Już poczyniła pierwsze kroki

Źródło: Instagram 

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News