Janda dostała SMS-a od Jerzego Stuhra, który w krytycznym stanie trafił do szpitala. Znamy jego treść

Janda dostała SMS-a od Jerzego Stuhra, który w krytycznym stanie trafił do szpitala. Znamy jego treść Źródło: Jakub Kaminski/East News

Krystyna Janda jest w stałym kontakcie z Jerzym Stuhrem, który kilka dni temu w ciężkim stanie trafił do szpitala. Dostała od niego SMS-a, znamy treść. Fani mogą przeżyć szok.

Krystyna Janda szczerze martwi się losem 73-letniego aktora, podobnie zresztą jak wielu jego sympatyków. Informacja o tym, że Stuhr w ciężkim stanie trafił do szpitala, spadła na wszystkich niczym grom z jasnego nieba. Wieści na temat aktualnego stanu zdrowia gwiazdora nagle przestały się pojawiać. Teraz wszystko jest już pewne, aktorka dostała od niego wiadomość. 

Krystyna Janda dostała SMS-a od Jerzego Stuhra 

Przypominamy, że 13 lipca do mediów dotarła informacja, że Jerzy Stuhr w ciężkim stanie trafił do szpitala. Lekarze podejrzewali u niego udar mózgu. Niewiele jednak pojawiło się szczegółów na temat jego stanu zdrowia, do czego przyczynił się m.in. apel jego bliskich, którzy poprosili o uszanowanie ich prywatności, a przede wszystkim samego Jerzego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nieoczekiwanie krewnych 73-latka zalała fala hejtu. To z kolei do furii doprowadziło Krystynę Jandę, która w programie "Rezerwacja", jak przytacza Wirtualna Polska, szczerze skomentowała absurdalną sytuację. 

- Ilość telefonów, obrzydliwych artykułów i komentarzy (...) to straszne, że komuś się tak chce, co to jest za naród? Co to są za ludzie, co to są za okrutnicy? To ludzie bez uczuć, bez honoru, bez godności. Nie mogę tego zrozumieć - mówiła w "Rezerwacji" aktorka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polskie matki z dnia na dzień stracą tysiące złotych. Nie da się ich odzyskać

2. Ksiądz wykorzystał młodą dziewczynkę na saunie. Arcybiskup Głódź twierdzi, że nie miał o niczym pojęcia

Okazuje się, że Janda jest w stałym kontakcie ze Stuhrem, który na bieżąco informuje ją o rozwoju sytuacji. Jak przytacza Wirtualna Polska, ostatnio aktorka otrzymała od niego SMS o treści: "zrobiłem pierwszy spacer korytarzem szpitala". Wszystko wskazuje więc na to, że z 73-latkiem jest już o wiele lepiej, a sympatycy i przede wszystkim najbliżsi, mogą odetchnąć z ulgą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja pod willą Lewandowskiego. Niepokojące doniesienia, ktoś chciał się włamać?
  2. Adam Małysz myślał, że je po prostu źle doprawiony rosół. To był dopiero początek, słynny skoczek przeżył ciężkie chwile
  3. Zapadła ostateczna decyzja ws. Andrzeja Dudy. Wszyscy byli w błędzie
  4. Właśnie odwołano śluby w trybie natychmiastowym. Niepokojąca sytuacja dla przyszłych nowożeńców na południu Polski
  5. Wszystko kilka dni po wyborach, nikt się nie spodziewał. Media przekazały wprawiające w osłupienie wieści o Jacku Kurskim
  6. Szkolna koleżanka Kingi Dudy zdradziła prawdę. Wiadomo, jaka naprawdę jest córka Andrzeja Dudy, gdy nikt nie patrzy

Źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News