Nikt nie spodziewał się po Krystynie Jandzie podobnej reakcji. Chodzi o wybory, przesadziła?

Nikt nie spodziewał się po Krystynie Jandzie podobnej reakcji. Chodzi o wybory, przesadziła? Źródło: Jakub Kaminski/East News

Krystyna Janda nie kryła rozgoryczenia wynikiem niedzielnych wyborów prezydenckich. Nikt jednak nie spodziewał się po niej aż takiej reakcji i tak mocnych słów. Czyżby aktorka nieco przesadziła? Jej słowa wywołały szok wśród fanów. Niebywałe doniesienia.

Krystyna Janda to 67-letnia polska aktorka filmowa i teatralna. Kobieta w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, co myśli na temat wyborów prezydenckich i polskiego społeczeństwa. Słowa, które wypowiedziała, były szokujące dla wielu ludzi, nikt nie spodziewał się aż tak ostrej reakcji z jej strony.

Krystyna Janda w ostrych słowach na temat wyborów prezydenckich i polskiego społeczeństwa

Krystyna Janda podczas rozmowy z serwisem Pomponik, ani odrobinę nie kryła swojego zawodu wynikiem wyborów prezydenckich. Aktorka wyznała, że do samego końca miała nadzieję i wierzyła w to, że Rafał Trzaskowski wygra wybory. Niestety tak się nie stało, w związku z czym rozgoryczona aktorka pozwoliła sobie na kilka ostrych słów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Jestem zmęczona już bardzo tym wszystkim i rozżalona. Zwyciężyło zło i kłamstwo - mówiła aktorka serwisowi Pomponik. Kobieta pozwoliła sobie na upust emocji, jej rozgoryczenie przegraną, okazało się ogromne. Dodatkowo aktorka wyznała, że doskonale wie, dlaczego wygrał prezydent Andrzej Duda. Jej zdaniem wszystkiemu winna jest słaba edukacja. 

- Jeżeli będziemy mieli w dalszym ciągu na takim poziomie szkolnictwo, to nigdy nie wygra dobro. Wszystko jest selekcją negatywną. Nauka, kultura i wiedza nie jest w cenie, a inteligencja jest w pogardzie. Jeśli dalej będą głosować troglodyci, to nigdy nie wygra dobro - dodała Krystyna Janda. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina Jerzego Stuhra wystosowała pilny apel do wszystkich Polaków. Ciężko powstrzymać łzy

2.Pilna decyzja GIF. Wycofano aż 11 partii leków

Zdaniem aktorki wygrana prezydenta Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich jest wynikiem edukacji, która jest na bardzo niskim poziomie. Kobieta wyznała również, że poważnie zastanawia się nad emigracją. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bohaterski czyn reprezentanta Polski. Rzucił się w ogień, by ratować człowieka
  2. Żałoba w polskiej miejscowości. Nie żyją znany kucharz i sołtys, policja otoczyła mężczyznę, chwilę później stało się najgorsze
  3. Najnowsza moda weselna doprowadza teściów do szału. Nie wierzą, co robią panowie młodzi
  4. Były detektyw Krzysztof R. usłyszał zarzuty. Wiemy, o co jest oskarżony
  5. Klienci supermarketu spojrzeli na banany i zamarli, ale nie przez pająka ani węża. W kiściach czaiło się inne zwierzę
  6. Maciej Stuhr zabrał głos w sprawie ojca. Powiedział w jakim naprawdę jest stanie, wciąż przebywa w szpitalu

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News