Krystyna Janda nie będzie emerytką
Jakub Kaminski/East News
Irmina Jach - 2 Listopada 2020

Krystyna Janda musi pracować aż do śmierci. Kwota jej emerytury wyszła na jaw

Krystyna Janda to jedna z najwybitniejszych polskich aktorek. Od czasu debiutu artystycznego, który miał miejsce przed niemal pięcioma dekadami, zachwyca swoimi umiejętnościami charyzmą. Ostatnio gwiazda zdecydowała się na dramatyczne wyznanie. Okazuje się, że kwota jej emerytury jest skandaliczna, musi pracować aż do śmierci.

Krystyna Janda może poszczycić się ogromną popularnością i uwielbieniem fanów. Aktorka zagrała w ponad czterdziestu filmach i serialach, a także w piętnastu spektaklach teatralnych. Jest również autorką wielu poczytnych pozycji literackich. Gwiazda nie spoczywa na laurach i stale osiąga kolejne sukcesy. Niestety, nie przekładają się one na jej sytuację majątkową.

Tragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesieniaTragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesieniaCzytaj dalej

Krystyna Janda skarży się na skandalicznie niską emeryturę

Krystyna Janda przyznała, że zrezygnowanie z kariery aktorskiej byłoby dla niej w tym momencie po prostu nieopłacalne, zarówno finansowo, jak i emocjonalnie. Aktorka kocha to, co robi i zdaje sobie sprawę, że jej wyjątkowy talent porusza widzów. Dialog z fanami jest dla niej priorytetowy i sprawia jej ogrom radości. Życie bez sławy nie byłoby kompletne.

- Jestem w formie. Umiem opowiedzieć niektóre rzeczy tak, że to widza dotyka. Chcę rozmawiać moimi rolami z ludźmi, uczyć ich empatii, wrażliwości na innych i na świat. Żal by mi było z tego rezygnować - wyznała Krystyna Janda w jednym z wywiadów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Aktorka nie kryje, że ma świadomość własnych zalet i mocnych stron. Uważa, że jest bardzo dobra w tym, co robi, więc nie zamierza rezygnować z aktorstwa, które jest jej ogromną pasją, zbyt szybko. Uważa, że jako jedna z nielicznych ma odwagę podejmować ryzyko i mówić o tematach, które należą do kontrowersyjnych.

- Uważam, że jestem za dobrą aktorką, żeby nie grać (...). Nigdy nie wchodziłam w bezpieczne tematy. W kolejnych rolach nie powielałam sprawdzonych wcześniej schematów - dodała.

Krystyna Janda zdaje sobie sprawę z tego, że wszystko, co robi, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, wywiera wpływ na to, jak postrzega ją opinia publiczna. Mimo to nie boi się wyrażać opinii, które mogą zostać odebrane negatywnie. Ma świadomość własnej wartości i ciągle odnajduje w otaczającym ją świecie kwestie warte uwagi.

- Pracuję na własną odpowiedzialność. Ryzyko i sukcesy podpisuję swoim nazwiskiem. Jestem dorosła, dojrzała, odpowiedzialna. Ciągle wiele rzeczy mnie bawi, interesuje, wydaje się warte poznania. Wiem, kim jestem i czego chcę - mówiła Krystyna Janda.

Jako aktorka ciesząca się ogromną renomą i uwielbieniem nie musi zadowalać się propozycjami zawodowymi, które z różnych powodów nie są dla niej satysfakcjonujące. Przyjęcie danej roli poprzedzone jest przemyśleniami i rozważaniami nad wadami i zaletami. Gwiazda wie, że wszystkie podejmowane przez nią decyzje składają się na jej artystyczne portfolio.

- Ja świadomie idę drogą, jak myślę, trudną. Staram się nie występować w produkcjach niekoniecznie wysokiego lotu, buduję swoją zawodową drogę spokojnie, nie ulegam sezonowym modom - podsumowała.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagrał, co Żandarmeria Wojskowa wyrabia na cmentarzu. Burza w sieci po publikacji filmu

2. 19 tys. żołnierzy nagle dostało wezwanie. Kazali im się natychmiast stawić, sytuacja jest bardzo poważna

3. Premier Morawiecki właśnie przekazał wiadomość. Dotyczy wszystkich Polaków

Niestety, nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie Krystyna Janda udała się na zasłużony odpoczynek. Emerytura, którą zaproponował jej Zakład Ubezpieczeń Społecznych, jest dramatycznie niska i z pewnością nie wystarczy na pokrycie nawet podstawowych wydatków.

- Wyliczyli mi 1600 zł emerytury. Czeka mnie robota aż po grób - zwierzyła się aktorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jak oduczyć psa szczekania? 3 proste triki, które sprawią cuda
  2. Jakub Błaszczykowski pławi się w luksusach. Na dom wydał miliony, można się w nim zgodzić
  3. Córka Marty Kaczyńskiej przekazała radosną nowinę. Nie mogła już ukrywać, ekscytacji nie ma granic
  4. Z ostatniej chwili: Prezydent przekazał przykre informacje. Nie żyje znany polityk
  5. Grób Anny Przybylskiej zapiera dech. Mało kto wie, że nie została pochowana sama
  6. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  7. Choruje na nią 4 miliony Polaków rocznie, wielu znosi ją fatalnie. Cudowny syrop z czosnku pomaga w zwalczaniu choroby

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News