Okropne informacje. Legendarna polska piosenkarka o walce z rakiem

Okropne informacje. Legendarna polska piosenkarka o walce z rakiem

Krystyna Giżowska była przez lata jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artystkę spotkał jednak niestety prawdziwy dramat. Kilka lat temu dowiedziała się bowiem, że jest chora na raka, o czym dziś potrafi już otwarcie opowiadać.

Giżowska odnosiła największe sukcesy w latach 70. oraz 80. XX wieku. Wokalistka ma na swoim koncie wiele przebojów, które nuciła niegdyś cała Polska.

Krystyna Giżowska o swej chorobie

Sława i pieniądze nie dały jednak piosenkarce życiowego szczęścia. Kilkanaście lat temu zdiagnozowano u niej nowotwór, o walce z którym zdecydowała się opowiedzieć w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". - Wyczułam guzka sama, gdy się badałam w domu. Zrobiono mi mammografię, która nic nie wykazała. To było kilkanaście lat temu, więc może mammografy nie były tak dokładne. Ja jednak uparłam się, że chcę mieć USG, bo ja lubię sprawy załatwiać do końca. I znaleźli guza - wyznała gwiazda.

Trudne szczegóły walki z nowotworem

- Przeszłam operację, uratowano mi pierś i życie. Ale to nie jedyna moja operacja. Kiedyś zaczęłam puchnąć, pobolewało mnie podbrzusze, więc poszłam do mojej pani ginekolog, a ona skierowała mnie do szpitala. Powiedziałam lekarzom: "Usuwać wszystko, a nawet z zapasem, jak trzeba". Okazało się, że trzeba było, bo później nie byłoby ratunku - dodała także we wstrząsający dla fanów sposób. Artystka przyznała jednocześnie, że największym wsparciem w chorobie okazał się dla niej mąż. To właśnie on pomógł jej wygrać z nowotworem i zacząć całkowicie nowe życie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Za molestowanie Górniak Donatana czeka najwyższa kara. Utrata męskości
  2. Tak wyglądały „początki” Anji Rubik. Oto cały sekret jej kariery
  3. Tego nie pokazały media! Ujawniono kulisy Opola, za to Kurski zwolnił pracownika
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News