Wszyscy byli w błędzie. Krystyna Feldman aż do śmierci nie chciała ujawnić prawdy

Wszyscy byli w błędzie. Krystyna Feldman aż do śmierci nie chciała ujawnić prawdy Źródło: Krystyna Feldman, aktorka polska, podczas wizyty w Inowrocławiu z okazji Dni Papieskich 22 października 2005 r. Zdjęcie by Selena/Wikipedia/ (CC BY-SA 3.0)

Krystyna Feldman przez lata nie chciała wyjawić prawdy na swój temat. Nawet przed śmiercią nie wyjawiła, jak było naprawdę. Dopiero po latach okazało się, że wszyscy byli w błędzie.

Krystyna Feldman w Polsce znana jest bardziej, jako babka Kiepska z serialu "Świat według Kiepskich" i z roli w filmie "Mój Nikifor". Polacy mieli szansę oglądać ją także w niezliczonej ilości ról epizodycznych. Widzowie uwielbiali patrzeć na jej barwną osobowość na ekranie. Jednak nie wiele osób wiedziało, że aktorka skrywa wiele tajemnic. 

Kiedy urodziła się Krystyna Feldman? Aktorka podawała dwie daty

Krystyna Feldman przez lata, gdy gościła na ekranach telewizorów i kin w całym kraju, nie zdradziła, ile ma lat. Aktorka wielokrotnie zmieniała zdanie na temat tego, w którym roku przyszła na świat. W rozmowach z dziennikarzami podawała dwie daty urodzenia, nikt nie wiedział, która z nich była prawdziwa. Co więcej, nawet przed śmiercią nie zdradziła, kiedy przyszła na świat. 

- Ten wielki sekret zabrała ze sobą do grobu - powiedział w rozmowie z „Na Żywo” jej kolega z teatru, Michał Grudziński

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Krystyna Feldman miała jeszcze jeden sekret 

Wiele osób było w błędzie, myśląc, że prawda na temat życia osobistego aktorki nie wyjdzie na jaw. Krystyna Feldman zaskoczyła wszystkich tuż po swojej śmierci, kiedy dowiedzieliśmy się, że ukrywała coś bardzo ważnego. 

- Spadkobiercy aktorki skontaktowali się z naszym teatrem, poinformowali o odnalezieniu rękopisu przy porządkowaniu pamiątek po Krystynie Feldman - zdradził Michał Pabian, aktor z Teatru Nowego.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje znany polityk

2. Ogromna zmiana dla wszystkich posiadaczy samochodów. Sejm podjął ostateczną decyzję

3. Tragiczne wiadomości obiegły media. W czasie jednego weekendu utonęło kilkanaście osób

Dzięki rękopisowi, który zostawiła po sobie na początku marca została opublikowana książka pt. "Światła, które nie gasną". Fani aktorki dowiedzieli się wielu interesujących rzeczy temat życia teatralnego w Polsce. Dociekliwi  znaleźli w niej wiele ciekawych informacji na temat samej aktorki i jej życia nie tylko na scenie. Jednak prawdziwa data jej narodzin do dzisiaj pozostaje tajemnicą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje aktor znany z seriali na TVP i Polsacie. Zmarł w wyniku zapalenia płuc
  2. Adam Małysz ujawnił druzgocącą prawdę na temat ostatnich tygodni. Mistrz przeżył prawdziwe piekło
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Najgorsza wiadomość tuż po weekendzie. Nie żyje 17 osób, nie mieli żadnych szans
  7. Nowe dodatki do rent i emerytur. Jeszcze w 2020 roku seniorzy mają sporo okazji do zyskania większych pieniędzy
  8. W domu zrobisz nieziemskie kotlety schabowe w sosie rodzynkowym jak z 5-cio gwiazdkowej restauracji. Hitowy przepis zachwyci wszystkich
  9. Rafał z ”Królowych życia” w towarzystwie znanej piosenkarki. Co z Gabrielem? ”Przesympatyczna i śliczna”

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News