Wstrząsające wyznanie Czubówny! Gigantyczna afera zniszczy TVP?

Wstrząsające wyznanie Czubówny! Gigantyczna afera zniszczy TVP? Źródło: yt/gazeta.pl

Krystyna Czubówna - kultowa dziennikarka i lektorka filmów przyrodniczych, rzadko pojawia się w mediach. Teraz jednak postanowiła wyznać szokującą tajemnicę sprzed lat. Ikona polskiej telewizji wstrząsnęła swoimi fanami. Jej wyznanie może również poważnie zaszkodzić Telewizji Polskiej.

Krytyna Czubówna z wielkim żalem opowiada o tym, co się miało dziać trzydzieści lat temu w siedzibie TVP. Zdaniem dziennikarki, otrzymywała wiele niestosownych propozycji. Słowa i czyny, których autorem mieli być mężczyźni, pracujący w tym czasie w siedzibie Telewizji Polskiej, doprowadziły ją do dramatycznego stanu. Gdy przestała się zgadzać z ich praktykami, ci chcieli wpłynąć na jej karierę.

Krystyna Czubówna o molestowaniu. Czy dziennikarka poradziła sobie z traumą?

- Byłam doprowadzona do takiej sytuacji, że musiałam powiedzieć wprost, bez owijania w bawełnę, bez kurtuazji i pięknych słów. Musiałam powiedzieć, co myślę na temat takiego zachowania. Skutkowało to tym, że przez wiele miesięcy nie byłam angażowana do pracy – powiedziała Czubówna po latach. W rozmowie z Wideoportalem postanowiła wyjawić prawdę sprzed lat. Dziś, gdy gwiazdy otwarcie mówią o problemie molestowania, także kultowa lektorka postanowiła otwarcie opowiedzieć o problemie. W jej ocenie, sprzeciw, który wyraziła mógł dramatycznie wpłynąć na jej karierę.

Gwiazdy o molestowaniu

Dziś mają wszystko - sławę, pieniądze i rodziny. Decydują się jednak na traumatyczne wyznania, aby powiedzieć ofiarom, że te mają wybór. Za sprawą akcji "me too" wiele znanych osób zdecydowało się wyjawić swoje tajemnice.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kora, w jednym z ostatnich wywiadów przed śmiercią przypomniała o swoim trudnym dzieciństwie. Wokalistka była molestowana przez ojczyma, gdy skończyła zaledwie 11 lat. Paulina Młynarska - córka Wojciecha Młynarskiego - miała być molestowana na planie filmu Andrzeja Wajdy. Aluzje, propozycje i szantaż - tak o przykrych sytuacjach mówią znane kobiety, które spotkały się z niewłaściwym traktowaniem. Mężczyźni również dostają dwuznaczne propozycje. Marcinowi Dorocińskiemu podobno proponowano seks oralny za rolę. Wyznania gwiazd mają wpłynąć na świadomość młodych dziewcząt. Te, dziś chętniej decydują się na komentowanie przykrych propozycji. Miejmy nadzieję, że dzięki akcji społecznej ofiar będzie znacznie mniej.Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Uczestniczka Top Model była molestowana. Podzieliła się przerażającą historią
  2. Ksiądz molestował dziewczynkę i miał romans z jej matką. Jego "kara" to parodia
  3. Naprawdę trzeba im to tłumaczyć?! Kuria instruuje księży, jak nie molestować
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu