Córka Krystyny Czubówny właśnie stała się najważniejszym głosem TVN. Zdradziła prawdę o mamie

Córka Krystyny Czubówny właśnie stała się najważniejszym głosem TVN. Zdradziła prawdę o mamie Źródło: Screen/youtube/8TVR

Krystyna Czubówna do tej pory z nikim się tym nie dzieliła. Jej córka właśnie stała się najważniejszym głosem TVN i w najnowszym wywiadzie postanowiła zdradzić prawdę o swojej mamie.

Krystyna Czubówna bez wątpienia jest właścicielką jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w naszym kraju. Przez lata wyrobiła sobie opinię lektorki doskonałej, a teraz córka zdecydowała się pójść w jej ślady. Z pewnością niewiele osób wie, że to właśnie Agnieszka Barjasz jest teraz najważniejszym głosem telewizji TVN

Córka lektorki dostała propozycję zostania słynnym głosem Wielkiego Brata, na co z chęcią przystała. Choć początkowo wywołało to wiele kontrowersji i sprawiło, że "Big Brother" zalała fala hejtu, ostatecznie Krystyna Czubówna jest dumna ze swojej córki, a ta teraz zdecydowała się na zaskakujący krok. Barjasz zdradziła w "Dzień Dobry TVN" całą prawdę o swojej mamie. 

Barjasz doskonale czuje się w roli głosu Wielkiego Brata

Początkowo pojawiło się wiele sugestii, że damski głos w roli Wielkiego Brata był kolosalnym błędem twórców. Uczestnicy nie traktowali poważnie słów, które słyszeli przez głośniki i bardzo niechętnie okazywali jakikolwiek szacunek tajemniczemu opiekunowi. Z czasem jednak wszystko uległo zmianie i Agnieszka Barjasz zyskała poważanie.

- Kilka dni temu mieszkańcy rozmawiali na temat głosu. Usłyszałam, że nie da się ze mną nic załatwić. Ktoś powiedział: "Ta kobieta mówi tonem nieznającym sprzeciwu". Przekonali się, że nie ma mowy o ustępstwach - wyznała w rozmowie w "Dzień Dobry TVN". 

Jej zdaniem obsadzenie jej w tej roli wcale nie było błędem, a nazywanie jej "Wielkim Bratem" ani trochę nie uderza w jej kobiecość. 

- Pomyślałam sobie, że zabieg taki, żeby to był kobiecy głos, jest bardzo fajnym sposobem, żeby uciąć pewne rzeczy, ale żeby też pokazać w nowej odsłonie tego Wielkiego Brata [...] Hasło Wielki Brat traktuję jako tytuł przed nazwiskiem. To jest funkcja, jaką mam do spełnienia. I myślę, że takie podejście jest dowodem na to, jestem pewna tej swojej kobiecości i czuję tę siłę kobiety - tłumaczyła.

Na tym jednak jej szczere wyznania się nie zakończyły, dalej bowiem postanowiła powiedzieć również kilka słów o swojej sławnej mamie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystyna Czubówna nikomu do tej pory o tym nie mówiła

W dalszej części wywiadu gwiazda wyznała głośno coś, co Krystyna Czubówna do tej pory skrywała przed całym światem. Okazuje się, że najsłynniejsza polska lektorka prowadzi wraz ze swoją córką własną firmę. 

- Odkąd razem pracujemy, udało jej się nawet uzbierać trochę oszczędności, ponieważ moja mama wyznaje zasadę, że pieniądze są po to, żeby je wydawać - zdradziła Barjasz w wywiadzie, lecz nie ujawniła, czym dokładnie się zajmują. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł