Czubówna zaczęła się topić w oceanie. Uratował ją Andrzej Gołota

Czubówna zaczęła się topić w oceanie. Uratował ją Andrzej Gołota Źródło: Youtube.com/tvnpl

Krystyna Czubówna posiada jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce. Każdy, kto miał okazję oglądać programy przyrodnicze, musiał zetknąć się z opisami życia zwierząt, które bardzo często przekazywała widzom. Okazuje się, że najpopularniejsza lektorka w kraju wpadła... w tarapaty!

Krystyna Czubówna w telewizji pracuje od wielu lat, ale większość odbiorców wiąże ją z tytułami opowiadającymi o tym jak wygląda codzienność zwierząt w odległych krajach. W ostatnim czasie okazało się, że zaangażowała się ona także w nieco inną działalność, która znacząco odbiega od tego, co musiała robić do tej pory. Jak się okazuje, w najbliższym czasie kobieta będzie występować w programie "Agent - Gwiazdy", emitowanym na antenie stacji TVN. Na planie programu doszło do niebezpiecznej sytuacji. Na pomoc lektorce miał ruszyć Andrzej Gołota!

Krystyna Czubówna uratowana przez Andrzeja Gołotę. Co się wydarzyło na planie "Agent Gwiazdy"?

Program TVN znany jest z tego, że jego uczestnicy muszą wykonywać różne zadania. Nierzadko wśród nich są takie, które mogą zmusić ich do ciężkiego wysiłku. Właśnie w takiej sytuacji znalazła się Krystyna Czubówna. Podczas jednego z zadań uczestnicy musieli przepłynąć przez odcinek Oceanu Atlantyckiego. Dziennikarka przez długi czas dobrze radziła sobie z wyzwaniem, jednak w pewnym momencie zaczęła tonąć! Sytuacja wyglądała dramatycznie, a wszystkiemu towarzyszyły kamery telewizji. W tej sytuacji trzeźwość umysłu zachował inny uczestnik - Andrzej Gołota. Jeden z najlepszych polskich pięściarzy w historii, Polski ruszył do wody w celu uratowania starszej koleżanki i ku radości zgromadzonych pomógł jej w dopłynięciu do brzegu. Pomimo wielkiego niebezpieczeństwa nikomu nic się nie stało, a odwagę Gołoty zdecydowanie należy pochwalić. Przyglądający się sytuacji inni uczestnicy zwrócili uwagę, że jego postawa jest warta pochwały.

Krystyna Czubówna znalazła się w niebezpieczeństwie

O całej sytuacji w rozmowie z "Super Expressem" powiedział sam Edward Miszczak, dyrektor stacji TVN. - Nie mogę powiedzieć, jak to dokładnie wyglądało, bo mnie produkcja zabije. Nie zawsze wiemy, co ludzie mogą, a czego nie mogą i nagle jest sytuacja trudna i jest dramat. Ale Gołota jest świetny, uratował Krystynę Czubównę - wyjawił Miszczak.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak widać, dziennikarz związany z TVN-em nie chciał zdradzać zbyt wielu szczegółów związanych z treścią nowego sezonu "Agenta". Już niedługo widzowie powinni na własne oczy obejrzeć zmagania uczestników popularnego programu. Krystyna Czubówna (właściwie Krystyna Czub) pracuje w telewizji od prawie trzydziestu lat. Swoje pierwsze kroki w telewizji publicznej stawiała już w 1991 roku. Wcześniej związana była z polskim radiem, pracowała również jako lektorka filmowa. Mało kto wie, że przed laty zajmowała się ona również pracą lektora w innych produkcjach. W ostatnim czasie jednak rola ta przypada przede wszystkim mężczyznom, przez co wieloletnia pracowniczka telewizji była zmuszona do odejścia od "czytania" filmów. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Kim on jest? Tajemniczy uczestnik nowego "Agent Gwiazdy"
  2. Edyta Górniak wyjawiła najpilniej strzeżona tajemnicę "Agenta gwiazdy". TVN będzie wściekły
  3. Opadną Wam szczeki. Nigdy nie zgadniecie, co Krystyna Czubówna robiła z Jackiem Stachurskym
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  Następny artykuł