Koszmar nad polskim morzem! Urządzili brutalną jatkę, są ciężko ranni

Koszmar nad polskim morzem! Urządzili brutalną jatkę, są ciężko ranni

Krynica Morska stała się miejscem strasznych wydarzeń! W jednym z lokali klienci zrobili burdę, w czasie której wywracano stoły, pobito kilka osób, a kelnerka odniosła ciężkie obrażenia. 

Krynica Morska uważana jest za jedno z ulubionych miejsc na wakacyjne szaleństwa Polaków. Jak wiadomo, wakacje, słońce i spożywany alkohol często są złym połączeniem. Tak też było w tym przypadku. W jednym z lokali nagle doszło do głośnej kłótni kilku mężczyzn, głośno wykrzykiwane były obelgi, w powietrzu latały również stoły. W Internecie opublikowany został film ze strasznych wydarzeń.

Krynica Morska: Kelnerka padła nieprzytomna

Po uderzeniu polskiego turysty, kelnerka padła nieprzytomna. W Internecie pojawił się krótki, 3-minutowy filmik, na którym wyraźnie widać rozwścieczonych mężczyzn przewracających stoły i krzesła w lokalu. Kłócący się faceci wykrzykują do siebie obraźliwe teksty, raz po raz wymieniając się ciosami. Jakby tego było mało, na samym końcu nagrania widać, jak jeden z mężczyzn uderza biegnącą za turystami kelnerkę w tył głowy tak, że kobieta pada twarzą na chodnik. Głos w tej sprawie zabrała również Policja. - Prawdopodobnie sześciu mężczyzn wszczęło awanturę z klientami lokalu. Jedna z kobiet przebywających w lokalu próbowała interweniować i wówczas jeden z mężczyzn uderzył ją w głowę. Wezwani na miejsce policjanci udzielili jej pomocy. Kobieta trafiła do szpitala – powiedział sierż. sztab. Joanna Słowik z KPP w Nowym Dworze Gdańskim w rozmowie z portalem Fakt.pl. Jak na razie nie znane są dane sprawców, ciężko również ustalić ile dokładnie osób brało udział w bójce. Nie podano również oficjalnych informacji co do stanu zdrowia najbardziej poszkodowanej kelnerki. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Aretha Franklin nie żyje. Wstrząsające informacje, fani w żałobie
  2. Obelżywe zdjęcie młodej posłanki PO krąży w sieci. Jej rodzina przez to cierpi
  3. Agnieszka Włodarczyk ma nowego faceta! Po sieci krąży ich intymne zdjęcie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News