Krwawy koszmar w Warszawie. Nożownik zaatakował przypadkowych ludzi
Fot. pngimg - Pexels
Wiadomości Pikio - 31 Sierpnia 2017

Krwawy koszmar w Warszawie. Nożownik zaatakował przypadkowych ludzi

Do naprawdę tragicznych wydarzeń w Warszawie. Nożownik ranił tam przypadkowych przechodniów, którzy natychmiast potrzebowali pomocy lekarzy. Policja wciąż zajmuje się wyjaśnianiem tej sprawy.

O godzinie 3:40 w nocy ze środy na czwartek mężczyzna zaatakował nożem dwie osoby, które akurat przechodziły ulicą Słomińskiego. Trafiły one do szpitala, gdzie pomocy udzielili im specjaliści.- Potwierdzam, że do zdarzenia doszło tej nocy o 3:40. Mężczyzna zaatakował nożem dwie osoby. Zostały one przewiezione do szpitala. Tylko tyle mogę na razie powiedzieć - zdradził mediom Robert Szumiata ze śródmiejskiej komendy. Funkcjonariuszom udało się już aresztować napastnika, który również okazał się ranny. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób do tego doszło. Policjanci przewieźli go od razu do szpitala i nie ujawniają na razie ani jego narodowości, ani motywu. Sprawą obecnie zajmuje się Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście-Północ. Śledczy chcą jak najszybciej wyjaśnić szczegóły zajścia oraz ustalić motywy działania napastnika, a także w odpowiedni sposób ukarać mężczyznę, który poważnie ranił przypadkowe osoby.

masakra_nankinska(1)Przerażające gwałty, które wstrząsnęły światemCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News