W Warszawie doszło do krwawego koszmaru, który wstrząsnął całą stolicą. Nie żyją dwie osoby, przerażający jest też kontekst makabrycznego zdarzenia. W wyniku dramatu ucierpiała cała rodzina.

Dwoje ok. 50-letnich mieszkańców warszawskiej Falenicy – małżeństwo – zostało zamordowanych przez ich 24-letniego syna. Według ustaleń portalu rmf24.pl, chłopak zabił swoich rodziców, zadając im liczne ciosy nożem. Oboje zmarli w wyniku poniesionych obrażeń.

Na miejscu pracują prokurator i policyjni technicy, którzy zabezpieczają ślady. Sprawca tej strasznej zbrodni został już zatrzymany. Wygląda jednak na to, że zarzuty zostaną mu postawione dopiero w środę. Praca służb w miejscu zdarzenia może potrwać nawet do rana. Wtedy też zostanie podjęta decyzja o formalnym wszczęciu śledztwa.

Jak podaje RMF, służby wezwały także policyjnych psychologów. W domu, w którym doszło do tragedii, znajdowało się bowiem młodsze rodzeństwo mordercy – małoletnie dzieci zamordowanych. Ten koszmar z pewnością odbije się na ich psychice.

Źródło: rmf24.pl

Czy Hitler był uzależniony od narkotyków? Zaskakujące fakty o zbrodniczym dyktatorze


Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich